Moucha 2 (1989) odpad!

Každý musí platit účty.I tvůrci mouchy.Proto druhý díl dopadl tak jak dopadl.0%

Moucha (1986)

Skvělý horor se skvělým Jeffem Glodblumen.Jeho přemněna v mouchu je zde znázorněna odporně ale geniálně.Tento film patří k mým nejoblíbenějším hororům.Takhle se má dělat remake.

Futurama (1999) (seriál)

Bomba.Futuramě jsem se dlouho vyhýbal a to bylo špatně.Ten seriál nemá zábrany už od prvního dílu.V Simpsonovejch jsou občas vážný scény. Tady ani náhodou.Takže 100%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Vlastně to samé co seriál.Takže BOMBA!!!.Se všim všudy.Všichni se chovají tak jak jsme zvyklí.Nejlepší scéna z filmu je ta s dědou Simpsonem.Překvápko roku.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Býval to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.Všechny postavy byli fakt super jak hlavní tak vedlejší.Ovšem moje nejoblíbenější je Homer.Otec tří dětí.Nerv.Opilec a idiot.Ale to přesně na něm mám rád. Je to prostě cooltovka.PS:Nové série ženou seriál rapidně dolů.Ta nejnovější je dokonce tak strašná že mě od seriálu odradila.South Park je nejlepší!

Pompeje (2014)

Sračka.Efekty na nic,kamera hrozná.Jediný co tenhle film drží nad odpadem je příběh.Herci se snaží.Ale taková událost si zaslouží epický velkofilm na úrovni Titanicu.Zklamání roku.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017) odpad!

Power Rangers opravdu nejsou ok. Ani seriál ani film.Je to trapné a bez emocí.Hraje si to na Avengers či Justice league a nemá to ani na jedno.

Fantastická čtyřka (2005)

Průměrná marvelovka která neurazí ale ani nenadchne.Taková zkouška Chrise Evanse na Captaina Americu.

Gary Jules: Mad World (2006) (hudební videoklip)

Hezký videoklip k nádherné písni.Vím že je to cover ale kvalitní a není to kopírka originálu (který není nic moc).Udělat z toho pomalou píseň byla skvělá volba