Columbo - Kandidát zločinu (1973) (epizoda)

"evangelik ***** Akorát to propašování zbraně do hotelového pokoje zbraně dívčinou přes nezodpovědnou ochranku se mi zdálo trochu uchozené." -------------------------------------------------------------------------- Ona tam zbraň nenesla, ale odnesla. Když šel do pokoje, tak ji měl u sebe v kabátu.

Columbo - S dýkou v mysli (1972) (epizoda)

Pat a Mat. Nikdo nic neví, takže nejdřív na sebe upoutají pozornost naprosto stupidním nápadem s nevrácenou knihou. 10x se vrací na místo činu. Pak se kvůli deštníku zamotají do další vraždy a Columba přivedou k zásadnímu zlomu.

Columbo - Etuda v černém (1972) (epizoda)

Ten konec vypadá jako slabý, protože k soudu v podstatě Columbo neměl důkazy, ale to on dobře věděl, takže jediná možnost byla přesvědčit manželku vraha. Nebýt té květiny, tak šlo o dokonalý zločin, což je v tomto seriálu výjimečné. Zvláštní je pouze to, že 1) policie klidně pustila na místo činu cizího člověka 2) nenafotila celý dům, protože na fotografiích by měla být květina vidět (nebo k nafocení došlo až později, což je chyba z prvního bodu)

DýzaBoys - Nekecá (2002) (hudební videoklip)

Největší nářez na české scéně. Maximální odvaz. Ještě píseň Poslední guláš je taktéž skvělá.

Extrémní držgrešle (2011) (pořad)

Pravděpodobně jsou to herci, ale věřím, že to je dle skutečných výpovědí, protože tohle nevymyslíš.

Kung-fu mela (2004)

Oproti 少林足球 slabý odvar. Pár scén je vtipných, ale většina není udělaná tak, aby byla vtipná nebo alespoň dávala smysl. Scénář je totální slátanina. Do toho několikrát naprosto rušivá hudba. Vyzdvihnout se dají maximálně efekty a choreografie soubojů. Pokud měla vtipnost spočívat v tom, jak je to přehnané, tak ono někdy "čo je velo, to je málo".