Jádro (2003)

Moje oblíbené scifi. Stopáž je velká, ale ani minutu jsem se nenudil. Zajímavé charaktery postav. Ne všechno je založeno na pravdě, ale které scifi ano? Dle vědců víc než ten váš armageddon :)

Válečná banda (2015)

Lepší dialogy a příběh jsme vymysleli ve 12ti letech, když jsme si hráli na vojáky :)

Zevlovat a prudit (2009)

Tohle je masakr. Stačily 2 minuty dialogů a prášky na spaní přestaly zabírat. Když čekáte, že už se nic nemůže stát, tak BUM !

Motýlek (2017)

Chápu, proč remake. Bylo třeba se zaměřit také na věci, kterým první film nedal dost prostoru. Jako třeba strkání věcí do zadku. Vyndávání věcí ze zadku. Třeba upozornit na různé problémy kolem toho jako třeba průjem nebo čumilové. Občas vám někdo otevře břicho, aby zjistil, co tam schováváte. Je to opravdu věda.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jednoznačných 5 pro epizody s Charliem. Každý rok si dám minimálně jednu smyčku epizod a nedá se to okoukat.

Pozemšťan (2007)

Řekl bych, že stačí navštívit jakýkoliv cvokhaus a najdete tam někoho, kdo bude tvrdit totéž. Skoro každý někdy přemýšlel o tom, jaké by to bylo, když by byl nesmrtelný. Takový scénář uděláte na koleni za odpoledne. Není to tedy nic extra. Námět je tak slabý, že musely být použity i věci přitažené za vlasy (Ježíš, Buddha). To je vlastně to jediné, co si hlavní postava pamatuje. Výraz pozemšťana po celý film je úplně na pěst. Konec to zabil úplně. Bylo by lepší, kdyby film diváky nechal dál tápat a nechat je rozhodnout dle svého. Okénko do minulosti bylo zajímavé, ale taková věc by byla skvělá s hranými flashbacky. Tohle mohli natočit přímo v divadle a ušetřit pěkných pár kaček.

Lucy (2014)

Honičky, střílení, nadpřirozené schopnosti, číňani, dinosauři, superpočítače, Morgen Freeman. To je recept na prvotřídní slátaninu. Přidáme kočku z vlhkého snu a máme to.

Spectre (2015)

Říkal jsem: "nedávejte to hnojivo k plynovým trubkám".

Prometheus (2012)

Sakra, tohle mohla bejt naprostá bomba, kdyby tam nebyly takový blbosti.

Mlčení jehňátek (1991)

I na dnešní dobu je to stále pecka. Finální scénu řadím mezi top 10.