Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Co k tomu asi tak povedat ? .... velmi slabe. Spústa trápnych scen. Ale tak tie dve hviezdiky si to asi zasluzi. Myslim si ze je to dost velka hanba oproti 1,2.

Hannibal - Zrození (2007)

Ludia tak tu asi asi nezhodneme ... podla mna je to jeden z najlepsich dielov. Hannibalove detstvo je je spracovane na urovni a prichytava sa uz natocenych dielov. Je tu pekne poukazane na to, ako sa stal z Hannibala kanibal. Iste je tam vela chyb ale aj tak davam 4

Pravdupovediac este pred tym ako som si to pozrel, ocakaval som od toho nejaku trapnu Americku komediu. Ale teto filmik / dokmument ma velmi ale naozaj Velmi prijemne prekvapil. Film plný množstva vtipnych hlasok a scenok a ktorich som sa ´rehotal´ (spolocenska vecera, Borat-rapper, židia atd ... ) Borat sa skvele hodí do postavy hlavnej ulohy :) Konecne je tu zmena :D Odporucam kazdemu si to pozret.

Saw 4 (2007)

Stvorka je uz velmi stereotipna po 1,2,3. Ale myslim si ze, aj tak sa to opati vidiet. Dalsia zbierka ˇSAW HIERˇ´ je celkom na dobrej urovni a kazdeho kto videl 1,2,3 by bola hanba kebyze si necha 4ku ujist .. :-) ....ja osobne doporucujem

Údolí strachu (2005) odpad!

K tomuto filmu sa ani neda vyjadriť. Fakt, ja som divak ktorí si pozre naozaj skoro vsetko ale pri tomto ´FILME´ som nevydrzal ani 15 minut. Je to katastrofa a pozeranie tohoto filmu je strata casu ... (slovo odpad to presne vystihuje)

Výzva (2005)

Tento film ma prekvapil, hlavne tou akciou, neocakaval som od toho vela, ale dopadlo to nad moje ocakavania. Ale dost ma odradzovalo, že to bol nemecky film ale tie suboje boli na celkom slusnej urovni.

Obchodník se smrtí (2005)

Je to krasny film so zujimavou ideou nad ktorou sa treba zamysliet. Nachadza sa tu mnozsto satirickych scén, ktore do filmu presne zapadaju. Do natocenia tohoto filmu som nejak extra nevnima herca - Nicolas Cage. Ale tymto filmom si u mna zmenil celý postoj k nemu. Pri tomto filme je uz zaujimavy zaciatok (cestovania naboja) cez realny dej az po krasne premyslený koniec. Čo by som tak dodal nakoniec...? ,- asi len tolko, ze je to jeden z mojich naj. filmov a a toto je moj prvý komentar a dufam ze to nie je až take zle :-)

Sin City - město hříchu (2005)

Síce som nečítal comics, ale tento film mne dostal. Konečne film ktorí sa dosť značne odlišuje od ostatných. Skvele herecke osadenie od Bruce Willis ktorí skvele zahral podctívého policajta cez buchača Mickey Rourke až po nemenej zaujimavý pribeh- Clive Owen ktorí sa tiez predviedol v dobrom svetle. Priznám sa že v zivote som tak mohol prečítať cca 3 strany z comicsu ale tento film je u mna jednoznacne 5-hviezdičkoví. Je to film ktorí sa pravdaze nebude každéemu pačit ale určite si našiel svojich skalných fanúšikov.