• Krátkometrážní

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hrozná nuda. Akční to neni, bitev pomálu, takže aspoň z hlediska dialogů by to mohlo být dobré. Bohužel ale i ty koverzace jsou tu o ničem, všichni se snaží hláškovat a mluvit zastřeným hlasem, ale nic nakonec nesdělí. Celé díly je tam zvláštní napětí, jako že něco má přijít, něco se stát, ale pořád tomu něco chybí a nic se neděje. Navíc, většina herců je tak nějak nevýrazná, nezajímavá, krom asi 2-3 charakterů. Zkouknul jsem 4 díly a proklikal ostatní až do konce 1. série. Bohužel ani tam mě nic nezaujalo. Mimochodem, viděl jsem anglickou verzi; předpokládám, že tu s českým dabingem bych už nevydýchal vůbec :) Prostě seriál s velkým promem, ale nakonec nic moc.

Pouta války (2004)

Takový standardní válečný doják holyvůdského ražení, z produkce Jižní Koreje. Pokud se chcete na tento film podívat jen z důvodu, abyste zčekovali, kterak nahlížejí na válečné strasti jihokorejští tvůrci, tak si radši pusťte Vojína Ryana - ten je natočen úplně stejným stylem, avšak o hodně lepší.

Robot Chicken: Star Wars (2007) (TV film)

Seriál Robot Chicken jsem nikdy neviděl a naskočil jsem rovnou do tohoto jeho special dílu. Star Wars mám vemi rád a tahle parodie mě dostala do kolen. K mnoha skečům je třeba vidět originální Star Wars vícekrát, ale i člověk, který Star Wars viděl jen jednou, si přijde na své. Nářez od začátku do konce a s každým dalším dílem ještě lepší. Robot Chicken: Star Wars Episode III je pak úplně dokonalé :)

Ocelová pěst (2011)

Prosím, prosím, prosím, proč u filmů pro děti do 12 let není napsáno RODINNÝ film? Člověk to zapne a nestačí zírat. Ušetřilo by mi to spoustu času.

Vyměřený čas (2011)

Zápletka, která mnohé slibuje, avšak sama film bohužel neutáhne. Po čtvrthodině si zvyknete na reálie tohoto futuristického světa a poté vás již nic víc nečeká. Film se smrští na neoriginální, stokrát viděný příběh o útěku dvojice před silnějším protivníkem a snahu o nabourání pilířů jeho moci. K tomu spousta ataků na logiku, které vás už jen zbytečně naštvou.

Horečka sobotní noci (1977)

Velmi pohodová sonda do diskoživotů soudobé diskomládeže, jejich opojení diskozábavou, diskotancem a diskoholem.

Mechanik (2004)

Dlouhé čekání na rozuzlení a nakonec velké zklamání. Celej film dává takovej pocit, že za tím vším bude něco víc, a ono nakonec toto nic.

Po krk v extázi (2004)

Vcelku pěkný, ale ne moc originální. Jen další filmík z prostředí britský gangsterský spodiny, jaký točí Guy Ritchie daleko líp. A Daniel BlondBond Craig mi tam taky moc neseděl. Jenže on mi asi nesedí nikde.