• Krátkometrážní

Epicentrum (1993) (TV film)

Velmi zajímavý dokument o začátcích Člověka v tísni, který začínal jako Nadace Lidových novin. Soudobé rozhovory s Jaromírem Štětinou, Šimonem Pánkem a dalšími.

Terkel má problém (2004)

Původně sem tomu chtěl dát jen tak do prvních dvaceti minut na zkoušku. Jenže se mi to nějak zalíbilo - ten styl vyprávění a hlášky jsou fakt supr. A nečekal bych, že to někdy řeknu, ale dostal mě především ten českej dabing. To se moc nestává, aby se na něco nadabovanýho po roce 1990 dalo koukat (samozřejmě Červený trpaslík jest výjimkou :)

Senna (2010)

V prodloužené verzi je až moc přerušujících komentářů od pánů v křesílkách. Kdybych viděl zkrácenou verzi, možná dám o hvězdičku více.

Bezva chlap (2010)

Tož viděl jsem už lepší kousky s páně Skarsgårdem (např. skvělou Insomnii). Tahle historka ze švédského podsvětí je o ničem, hrozně se táhne a sám Skarsgård je enormě nesympatickej.

Annie Hallová (1977)

Moje první setkání s klasickým Allenem a hned na jedničku. Suprová, velmi inteligentní konverzačka. Takové dialogy se dneska už moc nevidí. K tomu je Allen ve své roli skvělý sarkastik.

Star Trek VII: Generace (1994)

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER - Zabili Kirka, a tak banálně, jako když vykopávaj z Tak jde čas nějakou druhořadou hérečku.. no tak to mě opravdu nas*alo. Krom toho to má zas výpravu jak nějaký Céčkový sci-fi. KONEC SPOILERU KONEC SPOILERU

Princezna ze mlejna (1994)

Nostalgicky za svoje dětství u téhle pohádky dávám 4*, ale dneska bych dal tak za 2* :)

Jump street 21 (2012)

Trocha odkazů na původní Jump Street, ale jinak samostatná teenage školní komedie.. která se ale ani moc nepovedla. Hollywood bastards, přestaňte vykrádat a následně kazit klasiky a jejich odkazy!

Mláďata (1979)

To ale byla kravina. Ze začátku si to buduje pěknou chladnou podzimní atmosféru, ale hned jak dojde na první vraždu, všechno se to zbortí a když poprvé uvidíte vraždící subjekt, tak si řeknete: "To jako vážně pane Cronenberg!? To vás nic blbějšího nenapadlo!?" No a u finále sem ani nevěděl, jestli se mám ušklíbat hnusem nebo si ťukat na hlavu. No, fakt kravina.