• Krátkometrážní

X-Men (2000)

I na komiksovou adaptaci to je šíleně blbá slátanina, sice skvělý efekty, ale to je asi tak všechno.

Nezvratný osud (2000)

Teda, začátek mě hrozně navnadil, ale pak vše spadlo do trapné vybíječky, kdy mě už ani nezajímalo, kdo a jak zemře. Film měl skvělej potenciál, kterej vůbec nevyužil.

Rocky (1976)

Film, který nastartoval úžasnou Stallonovu sérii. Asi nejlepší ze všech Rockyho filmů - už jen ta atmosféra zimní Filadelfie je nádherná.

Soumrak mrtvých (2004)

No, musím říct, že první dvě třetiny sou skvělý, ale když se hrdinská partička dostane do tý hospody, tak kvalita příběhu letí dolu. Ale i tak super mix komedie a zombie hororu.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Hvězdnou pěchotu 2 určitě nelze kvalitou srovnávat se skvělou jedničkou, a navíc ten, kdo čeká její pokračování, bude zklamán, ale přesto má i tenhle filmík něco do sebe. I když na první pohled vypadá beznadějně béčkově, tak triky jsou nečekaně perfektní, opravdu hutná atmosféra, která se blíží spíš hororu, a navíc mě překvapuje, co se schovává v Richardovi Burgim.

Hvězdná pěchota (1997)

Pocta žánru z rukou Verhoevena. A ty hmyzáci jsou dokonale zpracovaný!

Kruh 2 (2005)

Oproti jedničce už trošku okoukaný, ale přesto pořád vysoce kvalitní.

Kruh (2002)

Nejlepší horor, co znám. Skvělá atmosféra, vizuální stránka, hudba, všechno ťip ťop. Nemůžu nic vytknout. Někdo tady vychvaluje původní japonskej Kruh, ale ten mě například moc nebral. I když i v něm jsou jistý kvalitní scény.