Vanilkové nebe (2001)

Pokud ta poslední půl hodina měla být vysvětlení celého filmu, tak to "potěšprdel" . Horší vysvětlení jsem snad už ani nečekal. Ani bych se nedivill, kdyby to byl u Cruise předvoj scientologie. Jinak Penelope Cruz úchvatná. Vlastně stejně úchvatná jako prvních 100 minut filmu, u kterého jsem tajil dech a rozlouskavál co je sen a co ne, pomalu to všechno rozplétal, dost mě to bavilo, ale bohužel kvůli závěru nemůžu dát plné hodnocení.

Mamma Mia! (2008)

Sakra lidi na CSFD musejí být pěkní bručouni. Shoďte tu vážnou masku a poďte se bavit. Každej film nemusí překypovat intelektualníma myšlenkama. Stačí se zaposlouchat do ABBY, koukat jak pár hollywoodských hvězd ze sebe dělá blbce ve zcela obyčejném, nenápaditém scénáři, ale tohle všechno dohromady, není vůbec tak hloupé, jak se může zdát, v jednoduchosti se síla a když do sebe všechno zapadne, tak není co řešit.

Babylon A.D. (2008)

No kdyby ve scénaři nebyly díry jak v ementálu a fakt vše pořádně vysvětlili, mohlo být mé hodnocení úplně jinde. Jinak co dodat, jedná se o sci-fi s Vinem Dieselem a jednou romantickou zápletkou :))) nic extra, ale spád to má, tooo jo!!

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Občas z tohoto pořadu nějaké "MOUDRO" zaslechnu, ale už hooodně dlouhou dobu ho nevyhledávám. Možná je to taky tím, že už pár let vyhlížím období, kdy tahle sestava nemocných modrých ptáků odletí do teplých krajin a nikdy se nevrátí zpět. :-P

Nic než pravda (2008) (pořad) odpad!

Co k tomu říct: troskám udělat ze života ještě větší trosky. Jestli se tímhle dnešní společnost baví, tak směřujeme do pekel. Jinak tohle co jsem napsal jsou jen moje alibi, já se u prvního dílu královsky bavil, ale jelikož v práci přijdu do styku s nespočtem podobných exotů, tak mě tenhle pořad zabíra jen místo v programu.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Woody Allen to vystihnul krásně, ženský jsou pěkný mrchy a Juan Antonio, je hráč, kterej jejich slabin umí využít. :)

Gran Torino (2008)

Strhující, po dlouhé době jsem viděl film, který zapadne mezi nezapomenutelné, mezi ty které mají laťku, tak vysoko, že nemohou být překonány. Jestli poselstvím z filmu, chtěl narážet na jeho reálný život, tak teď může s klidným srdce "odejít" protože nic lepšího už ani natočit nemůže. :) 105%

Milionář z chatrče (2008)

Slumdog si mě nezískal, tak jak měl a proto jsem měl z nějakých scén jen polovičku zamýšleného požitku. Na začátku jsem si řikal, že uvidím druhé Město Bohů, ale nakonec tomu tak nebylo, romantika, velká láska a vyprávění neuvěřítelných příběhů alááá Gump či Big Fish u mě film zachránil. Hvězdičky dávám zá výbornou kameru, která dodávala filmu na rychlosti, soundtrack, krásnou Freidu Pinto a happy end přesně takový pro jaký mám slabost:) a samozřejmě na výborně vykreslené indické prostředí chudinských čtvrtí.

P.S. Miluji Tě (2007)

Jestli je forma dopisů in memoria nejlepší volba pro romantické drama to nevim, ale co vim určitě je to, že P.S. I Love you je prostě doják jak má bEjt. Pokud nejste romantik nebo RomanTyčka, vůbec si tento filmek s nejúžasnější herečkou nezapínejte.