Okresní přebor - Na váhu (2010) (epizoda)

Nejlepší díl! " když nastoupí špekáček, dostaneme nafráček. - Na váhu." Ivan Trojan tomu dodal větší šťávu. Je to PAN herec. Perfektní díl.

Okresní přebor - Kopačák (2010) (epizoda)

" Takže dneska, vyhrajeme dva body. Ale za výhru jsou tři body. No, to je jedno". I když je závěr předvídatelný tak je to i tak skvělý.

Okresní přebor - Lucka (2010) (epizoda)

" Maradona byl feťák". Cože?" Ty vole kluci mně se točej zuby". :-D

Lesní duch (2013)

EXTRÉM!!! Na poprvé jsem byl zklamaný, ale po víc jak půl roce, jsem si to pustil znova, a tentokrát, to bylo jiný kafe. Neskutečný masakr! Úvodní scéna vám jasně nastíní, jak bude film vypadat. Režisér Fede Alvarez ukázal jak skvělý řemeslník je. Vytvořil depresivní atmosféru. Ve filmu není použita CGI, jen praktické efekty, z toho důvodu je film perfektní, vy totiž věříte všemu co vidíte. Je to hodně násilný, krvavý, brutální, a proto to nedoporučuji lidem se slabým žaludkem. Všechny postavy se chovají reálně, a herečka Jane Levy tu předvádí svůj herecký talent. Když už to vypadá že má film naději na úspěch, tím myslím, že se postavy z toho nějak dostanou, stane se zase něco špatného a zároveň pěkně brutálního. Zkrátka film vám nedá šanci myslet na to dobrý. Závěr je GENIÁLNÍ!! Krvavý déšť, a k tomu v dálce syréna dodávají závěru, neskutečný grády. Hudba ve filmu velmi dobrá. Obrovský palec nahoru!! Jeden z top hororů současnosti. Chci pokračování!

Okresní přebor - Jesle (2010) (epizoda)

Fotbalista který má noční můry z jeslí, tak to je hodně špatný, nechtěl bych. Lepší než předchozí díl.

Okresní přebor - Fanynka (2010) (epizoda)

Zatím nejslabší díl. Tatiana mi tam vůbec neseděla. Ale jinak je to v pohodě.