Vetřelec: Covenant (2017)

Hodně jsem čekal,že se dozvím to,co jsem se v Prométheovi nedozvěděl,film mě hodně zklamal,připadá mi jak by scenář napsal někdo,kdo vůbec vetřelce neviděl.Dáme tam to,pak to,pak to nějak slepíme a dívák si vybere.Prométheus byl lepší,tohle mi připadá,jako něco co s ním nemá nic společného,ani s vetřelcem.Přišerka je nějaká nová,pak ty nesmysly s mutací,no nevím.Atmosféra mě nepohltila vůbec,zase samé otazníky,asi jak bude Vetřelec 10 pak se dozvíme něco nového.Michael Fassbender nezklamal a film zachraňuje,jinak zbytek herců,už ani nevím,kteří to byly,a to si s jedničky vetřelců pamatuji docela všechny,,zbyteční,ale na vyvražďovačky tam musí být,aby to mělo"gráády" .Jinak film mě nenadchnul a zklamal,určitě za ty prachy by to šlo jinak.

Všechno nebo nic (2017)

Soundtrack určitě lepší jak film,hudba se povedla.Jinak mi strašně vadil Michał Żebrowski,připadal mi jak záporak z Jamese Bonda,hrál to nějak křečovitě,určitě by byl lepší jeho dabér M.Dlouhý.Jinak filmek docela pohoda,některé scény se povedly,trošku to zavánělo polskými crazy komediemi.Dabing mi připadal trochu nepřirozený,určitě bych tam uvítal spíš české herce.

Časové pásmo bylo změněno