Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Jako fakt ať se na mě nikdo nezlobi,ale nechápu proč to vzniklo,Harry byl fenomén,ale toto je ,hovadina,ne hovadina,kravina,blbost.Teď trošku polemizuji,jestli Rowlingova napsala Pottera.

Bohemian Rhapsody (2018)

Ani Beatles,ani Rolling Stones,ani nevím ještě kdo,Queen jsou nejlepší.To měl být seriál,vše se tam bohužel nevleze.Konečně vznikl tento film.Rami Malek mi ze začátku nesedl,ale postupem času jsem si ho doslova oblíbil.Perfektně zahrané,to musí být oskar,aspoň nominace.Docela mě pobavily tuzemští kritici,vše opsali od zahraničních kolegů.Myslím že půlka na filmu ani nebyla.Kdo chce zažít,zábavu,vtípky,jak se dělá hudba,perfektní písně,a nějak nakouknout pod pokličku,tak jděte.Ten konec vás dostane.Nejlepší koncert všech dob,nechcete ať to skončí.A to jsem v kině nezažil,že by při závěrečných titulcích všichni seděli.To byla bomba.The Show Must Go On.FREDDIE dosáhl svého"je nesmrtelný."

Highlander (1986)

Super hudba, fenomenální a nejlepší skupina všechn dob Queen ve své nejlepší formě, výborný film se skvělým Ch.Lambertem.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Příliš americké a hlavní hrdina je mi dost nesympatický,s filmy s Potterem nemá moc co do kouzla a tajemnosti filmu nic.Film se mi jevil spíš čím víc triků a nesmyslů a americké akční produkce,je to celé takové zbytečné.Na dvojku se podívám,ale netěším se na ni jak jsem se těšil na díly s Harry Potterem.To byl fenomén,tohle ne.

Inferno (2016)

Šifra super,Andělé taky,ale toto?V půlce jsem to vypnul,blbost.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Až na ten ostravský dialekt,který místama pražští herci doslova parodovali,a někdy to zavánělo,že to strašně přehrávají.Myslím,že je plno ostravských herců,kteří tam mohli hrát.

Tenkrát v ráji (2016)

Kamera super,ale ta režie a zbytek film.štábu děs.

Labyrint mysli (2013)

Připadalo mi to jako jeden z dílů Odložených případů,nebo těm podobným.Na nedělní odpoledne,pěkně po obídku,se u toho dobře dřímalo.