Zdivočelá země (1997) (seriál)

Asi jeden z posledních lepších seriálů české televize.Hudba,jedna z nejkrásnějších.

Live Aid (1985) (koncert)

Kdysi jsem viděl dokument na polské televizi o tom koncertu,tolik hvězd a super hudby.Konečně po nějaké době jsem si koupil celé dvd.Všechny hvězdy 80 let na pódiu.Hity 80 let a vy se vracíte do te doby,samozřejmě Queen nejlepší a jejich 20-minut bylo zvoleno nejlepší rockové vystoupení všech dob.

Queen: A Kind of Magic (1986) (hudební videoklip)

Queenovská klasika,dodnes nadčasová a neokoukatelná,takže volume do prava a ycgery madžik, ycgery madžik :-)

Queen: The Miracle (1989) (hudební videoklip)

Freddie prohlásil,že by mohli vyjet místo nich na turné.Krásná píseň a originalní videoclip.

Greatest Flix II (1991)

První klipy od Queen,které jsem viděl,pouštěl jsem si je na videu pořád do kola.Bylo mi cca 13 let.A pouštím si je do kola do dnes a je mi 40.Krásné a pořád neokoukané.

Queen: Who Wants to Live Forever (1986) (hudební videoklip)

Že tu někdo píše,že klip je na nic a bla bla bla,PROSTĚ NEROZUMÍ QUEEN.Piseň do dnes nikdo nedá jak Freddie a klip je Queen typický jednoduchý a k věci.Pro mně naprostá spokojenost.

Queen: The Show Must Go On (1991) (hudební videoklip)

Absolutní best song,.Napsat,že je to vykrádačka z minulých klipů,je blbost,prostě se tam vrací jak ještě dělali show.Lepší klip by neudělali a v době vydání byl už Freddie tak nemocný a nemohl už natačet,při natačení písně si dal svou oblíbenou vodku a na jeden zátah to nazpíval.Do konce života perfekcionista.Freddie The show must go on!

Queen on Fire: Live at the Bowl (2004) (koncert)

Jeden z nejlepších koncertů QUEEN,opravdu tu na vás dýchne super atmosféra,Wembley je super,ale tenhle je mi bližší,Freddie hlasově na výbornou,zvukově celá skupina nemá chybu,rád se vždy k němu vracím.Queen jsou a budou nejlepší!!!

matka! (2017)

No tady hulil někdo dobrý matroš,jak to psal.V 60-70 letech by to mělo,asi úspěch,ale teď je to fakt ...no posuďte sami.