Pěsti ve tmě (1986)

To se povedlo hodně,jeden s nejlepších filmů jak Soukupa,tak českých filmů všech dob.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Perfektní,opravdu excelentní,všechny herce jako bych znal,ale já je vidím poprvé,hned si mě všichni získali.Ta doba,jako bych tam už byl a já tam nebyl,vše dokonalé,zápletka parádní,vše krásně zapadá.A hudba?Skvělá,hned úvodní znělka a titulní píseň,tak to mi šla husí kůže.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nevím,ja tomu Yatesovi moc nerozumím,asi nejslabší díl série a to ho ještě beru s rezervou.Jo a to mi lezl na nervy strašně přehrávající Neville Longbottom,spíše Matthew Levis,strašný kokot.

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018) odpad!

Tohle buď natočilo hovado,nebo lajdák,nebo debil.Jestliže za to někdo dal 100kč do kina, tak ten borec co to natočil by mu to měl vrátit i s úrokama.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Určitě lepší,než některé kraviny natočené každý rok na Vánoce.Dalo se na to koukat a to opravdu přepínám,když je to blbost.Hudba vyborná,konečně filmová hudba jak má být.Herci výborní,konečně nové tváře,Denis Šafařík něco jako V.Neckář, to jsme se trefily skoro všichni co se koukali a vůbec nebyl špatný,to mi spíš vadil Kříž ten se tvářil jako Hitler a hlavně Vilhelmová,té tyto role vůbec nesedí,ona se u toho tak nějak pitvoří.Jinak Anička Kadeřavková nádherná princezna a přirozená herečka,která se nepitvoří a herečka,která umí hrát.