Mizerové (1995)

Cely film jako na houpačce. Některé scény nudné nebo trapné jiné docela v pohodě. Na průměr to vytahují suprové akční scény.

Anonym (2011)

Vizuálně je to kráse. Všechny kostýmy, zbraně, rekvizity, pohledy na město včetně přístavu a lodí atd. vypadají nádherně. Kdybych hodnotil jen tohle bylo by to za plný počet. Herci se taky snaží, ale film spojení nepočítaně prvků a a jakmile jeden začne haprovat rozpadne se to celé. Tady to celé potápí nudný scénář, který se hlemýždím tempem šine odnikud nikam. Postavy jsou taky nudné a ani jediná mě nezajímala. Prostě tam vyplňovali prostor. A za tohle prázdné pozlátko bohůmžel nemohu dát více než podprůměr.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Správně bych tomu měl dát dvě hvězdičky. Podprůměr. Nudné, neslané nemastné atd. Důvod nižšího hodnocení je prostý. Film je téměř 1:1 shodný s jedničkou. Tudíž se z nudného filmu stává naprosto zbytečný film.

Silicon Valley (2014) (seriál)

Stejně jako Jak jsem poznal vaši matku jsou přátelé pro nadcházející generaci tak tohle je evoluce Ajťáků. Hlavnám rozdílem je, že tady nejsou gagy a ani komediálních prvků není tolik. Spíše je velmi nenásilný feel good seriál o tom, že ikdyž vám někdo hází klacky pod nohy tak se máte snažit a dělat to co chcete. A věřte mi je zpracováno s lehkostí. Z těch seriálů co vám tuhle myšlenku mlátí o hlavu tak silně, že vám z hlavy vymaže všechny ostatní myšlenky a stane se z vás trouba co začne věřit, že si stačí jen přát a vesmír vám všechno splní se mi slušně řečeno navaluje.

Pěst legendy (1994)

Výtečná choereografie. Plný počet hvězdiček je zase jednou málo.

SSSS.Gridman (2018) (seriál)

4/5* anime. Ale to jen za předpokladu, že máte železnou trpělivost. První epizoda nastaví nějakou záhadu a příběh. Noo, ale v epizodách 2-5 je to kompletně odsunuto na druhou kolej a postavy nic nezajímá. Neřeší nic co se kolem nich děje a prostě když se objeví monstrum zrubou monstrum a dál to neřeší. V 6 epizodě zase navážou na ztracenou nit a od té doby je ten příběh fenomenální až do poslední vteřiny. Rozhodně doporučuji i pro ty co nemají rádi mechy, protože já mezi ně taky patřím :)

Red Force 2 (1985)

Pustil jsem si poslední akční scénu na youtube. Ta je epická. Jinak nemám podle ohlasů potřebu film vidět.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Abych parafrázoval Terryho Pratchetta tak ten seriál je tak špatný, že se přibližuje genialitě z druhé strany.

Pojízdná kantýna (1984)

Tohle mi nesedlo. Trocha akce až na konci filmu. Film se snaží tlačit příběh, ale ten je tak nudný a křečovitý, že jsem si ho přál popravit aby se už netrápil. Ten akční závěr je sice fajn, ale není tak dobrý aby film, vytáhl. Ten konec si pusťte na youtube.

Čínský zvěrokruh (2012)

Přijde mi to jako syndrom starých umělců. Nechtějí se vzdát se tvorby a tvoří dál a tím si sami poškozují jejich nejlepší díla. Jediné co mohu připsat k dobru je to, že Jackie si dělá všechny kousky, které mu dovoluje věk sám.