Insomnie (2002)

Nedělat to Nolan tak to skončí v propadlišti dějin jako TV film co sem tam někdo viděl, ale nikdo ho neviděl dvakrát. Ten film nedělá nic vyloženě špatně, ale taky nic co by se na něm dalo pochválit. Neskutečně rutinérské.

Kung Fu zabiják (2014)

Akce slušná. Příběh nezáměrná parodie.

Gangy New Yorku (2002)

Dlouhé a prázdné. Což o to vizuálně to vypadá nádherně. Kostýmy, kulisy, všude davy lidí, špína, ale i lesk. Bohůmžel příběh je slabý na to aby utáhl tak dlouhý film.

Zabijáci Wu (2019) (seriál)

Souboje naprosto super. Všechno ostatní naprostý odpad.

Assassin's Creed: Ascendance (2010)

Nic moc, ale stále je to jako propagační materiál ke hře mnohem kreativnější než vzít záběry ze hry a sestříhat to do traileru.

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Jako propagační krátký film OK. Byly tady lepší i horší pokusy. Tohle neurazí, ale ani nenadchne.

Sedm let v Tibetu (1997)

Scorseseho Kundun je mnohem obsahově bohatější podívaná. Zde jsem myslel, že zemřu stářím dříve než to skončí. No a ani z filmařského řemesla se tady nedá nic obdivovat. Všechno je strašně rutinérské.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Tento film nestojí sám o sobě. Nemá ukončený příběh. Je to trojnásobně dlouhý pilotní díl rozsáhlé vesmírné ságy. A tento úkol plní perfektně. Máme tady ukázku toho kam se bude příběh ubírat a výborně napsaných mnoharozměrných charakterů.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Tak jako celkem to ujde. Jen na začátku musíte pochopit, že tohle není přepracování Šípkové Růženky. Jen volná inspirace. Jako je třeba středověk velmi volnou inspirací pro fantasy. Triky jsou fajn. Jsou jak kýčovitě barevné tak i docela tmavé když je to třeba. Problém jsem měl spíše s vyprázdněností světa. Je to jako bych se koukal na českou studiovou pohádku. Tedy je tam 5 postav, všechny vcelku zbytečné a jinak ani noha. Nic se neděje No a ten scénář by mohl být lepší, ale co bychom se snažili když děcka tomu stejnak prd rozumí :D

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019)

Nedočkáte se sice žádného příběhu, ale zato se Batman a Žlevy pořád celých 90 minut s někým řežou. Jakou akční jednohubka super.