Řez diamantem (2001) odpad!

Hrůza nic jiného mě nenapadá,chvílemi mi to připadalo jako parodie na Jamese Bonda.A v závěru když dochází k výbuchu granátu ,ikdyž granát samotný leží uplně jinde se nebylo očem rozhodovat.Spousta trapných a zvrzaných scén a akčni triky o těch se snad ani nedá mluvit.Uplně zbytečně jsem odcházel od rozečtené knihy.

Ajťáci (2006) (seriál)

Neotřelý humor v našich zeměpisných šířkách :D originalita se cenní,ale jak se říká všeho dobrého je poskromnu :(

Hancock (2008)

Vtipné a nabité akčnímy scénamy

Zapomenutý ostrov (2008)

Pěkný rodinný filmek :) Takže rodiče vemte svoje děti a vyražte do nejbližších kin :)

Sex ve městě (2008)

No nevím no , abych byl upřímný čekal jsem víc.Ne že bych byl sklamán to ne ,ale na to jak se o tom mluvilo jsem prostě čekal více.Možná to je taky tím ,že serial jsem moc nesledoval tak mi místy mohla uniknout souvislost,ale kdo ví :-P

Zprávy TV Onion (2008)

Film bez jakéhokoly děje, jde prodtě jen o zrávy , s absurdním obsahem.Je to celkem nudný film s pár dobrými reportážemi a "originálními rěšeními" :-D některých problému jako je obezita , přeplněné věznice či další Britney Spears coby "nevinná" zpěvačka která je ještě panna :-D Tak abych to zhrnul originální avšak celkem nudný film.

Lovci dinosaurů (2005)

"Digitální" triky byly hrozné,kdyby místo nich tam dali dřevěné loutky tak to vyjde nastejno.

Jumper (2008)

Hayden Christensen si skáče sem a tam a zlý Samuel L. Jackson s trapnýmy býlýmy vlasy se ho snaži polapit.To je asi celý děj tohoto filmu.Nebýt mé oblíbené Rachel Bilson tak bych asi ani o nic nepřišel ikdyž Christensen podle mě nehrál špatně.Film byl jasně předvídatelný a jak to mám být tak na každém správném konci hrdina dokáže nemožné,hold láska je silný čaroděj. :D

Devítky (2007)

Něco podobného jsme už videli u filmu Ti druzí ,ale na boha si tam nikdo nehral nebo na stvořitele jak chcete.

Italské prázdniny (2003)

Toto je škoda snad i hodnotit tak trapný film s tak snadno předvídatelnými scénami to je škoda se i na to dívat.Hodně podprůměrné herecké výkony no prostě děs a hrůza.