Rick a Morty - The Rickshank Redemption (2017) (epizoda)

Wubba Lubba Dub Dub! Rick a Morty jsou zpět, jen je trošku mrzuté, že první díl třetí řady je jen předsunutou hlídkou a celá série začne až někdy v létě.

Příchozí (2016) odpad!

Jediný scifi, co k tomuhle filmu lze přiřadit, je zdejší hodnocení. Nuda, kýbl nudy. Pseudo-intelektuální slátanina hrající si na vyšší princip morální. Fuj. Never ever again.

Endeavour (2012) (seriál)

Po prvním díle 4. série musím zvýšit na plný počet. Seriál si skvěle drží úroveň, chemie mezi hlavníma postavama fantasticky pokračuje a co se týče přidávání nových charakterů, nelze nic vytknout.

One Man Show (2008) (pořad)

Škoda, že to tu nění rozděleno na obě generace. Druhá je jednoznačně na 5 hvězd....

Noc na Karlštejně (1973)

Já to prostě miluju... zcela nezakrytě uznávám, že se to dá označit za určitou deviaci, ale já tenhle ideál už od dětských let zcela neobjektivně miluju.... "...kdypak tetřevi..."

Big Lebowski (1998) odpad!

Nikdy nepochopím, co na tyhle do nebe volající sračce všichni vidíte. Neskutečně trapný, nezáživný a herecký obsazení tomu opravdu nedává žádnej punc geniality, jak se mi někteří snažili naznačovat. Přiznávám, Coenovi opravdu nemusím, ale abych u nějakýho filmu byl až takhle zklamán a znuděn, to si nevybavuju. Očekávání byla velká, ale ty 2 hodiny mi už nikdo nevráti. FUJ!

Blunt Talk - Plané řeči (2015) (seriál)

Začátek dával naději na netradičního Stewarta, ta se však s dalšími díly rozplynula a zůstal jen pocit znuděnosti a mírné trapnosti. 40%

Hrobník (2009) (TV film) odpad!

Tak tady bylo snad úplně všechno špatně... Děsivě tragický výkon ústřední dvojice "vyšetřovatelů", kteří působili dojmem horšího ochotnického souboru odněkuď z Dolní Lhotky u Postoloprd, něco tak nesympatickýho jsem v televizním krimi filmu snad ještě neviděl. Scénář dával asi tolik smyslu, jako léčebné metody středověkých felčarů a díky tomu nemohli ani opravdoví herci, a ne že by tam žádníánebyli, nijak vynikat. Opravdu hnus, fuj.. Kleine možná se na to už radši vyser.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Hodnotit to po prvním díle nehodlám, ale rozhodně mě to pohltilo a namlsalo. Už aby byly další díly!

Pizza Boy (2015) (seriál)

Tak seriál dokoukán celý a přes pár slabších momentů jako třeba díl druhý, musím hodnotit víceméně kladně. Sin-city styl tomu dodává šmrnc, malé roličky velkých herců jako "kauza Boris" patří k tomu nejlepšímu co seriál přináší. Škultéty se vyloženě baví. Zasloužené 4* a jsem zvědav, zda bude pokračování...