Paranormal Activity (2007)

jedno z nevětších zklamání. pořád jsem čekal na něco zajímavého, nebo aspoň na závěr, který by spravil celkový dojem ze snímku. ale nic. velká nuda

Hooligans (2005)

britská angličtina se mi začíná čím dál tím víc líbit! film o chuligánech "sakka" působí s woodem možná trochu nerealisticky, ale jinak vše sedí. závěrečná scéna s woodovou hymnou west hamu v amerických ulicích zakončená pokřikem "united" mě dostala.

Zombieland (2009)

oh yeah. celkově na tři hvězdy, ale jednu navíc jsem musel dát za woodyho finální jízdu v lunaparku. moc sofistikované movie to není, ale je to fikot.

REC (2007)

až do poslední pětiminutovky jsem byl rozhodnutý, že dám dvě hvězdy. tenhle filmík je z hlediska žánru průměrnou záležitostí. když jsem ale očekával, že příběh spěje k titulkům, objevilo se něco, co mě velmi znepokojilo a naprosto nabouralo mou představu a pocity z tohoto snímku. ještě dlouho po titulkách jem to vydýchával. ale i tak je to málo na nějaké lepší hodnocení.

Yes Man (2008)

námět je psotaven na velmi, velmi jednoduché myšlence. z ní pochopitelně plynou naprosto předvídatelné situace, ale komu to vadí? mně se to líbilo :)

VALL-I (2008)

když ten porouchaný vall-i mě málem rozbrečel...

Milionář z chatrče (2008)

skvělý emocionální koktejl, který měl jednu jedinou chybu - jeho příchuť byla tak fantastická, až působila příliš nereálně, jako z jiného světa. což vás logicky vede k úvaze, proč tomu vlastně mám věřit?

Zodiac (2007)

tak nevím, jestli jsem viděl stejný film jako většina hodnotících. příběh je samozřejmě v pořádku, ale to si nikdo nevšimnul těch, místy až stupidních a zbytečných dialogů, které byly spíš vycpávkami, než aby pro vývoj filmu měly nějaký význam? asi po půl hodině mě už začaly vytáčet, nemůžu si pomoct.