Na návštěvě (2015)

Chytré, zábavné a rafinované. Ústřední mladá dvojce byla sympatická a chemie fungovala. uvěřitelný a napínavý thriller.

The Battery (2012)

parádní, nízkorozpočtový filmeček. Dobře zahraný, originální s krásnou přírodou. Celou dobu jasno, občas zombík. Zajímavě natočené, dobrá hudba, povedlo se to

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Hart to drží nad vodou, Gad se snaží (jak je možný, že si tohoto obtloustlého herce pamatuji z filmů jen podle jeho holčičího pištění či zpívání...zvláštní). Celý wedding gang si vystřihne nějakej ten šprým, je to svěží, je to sranda, co víc od toho čekat? asi nic

V cizí kůži (2011)

Hezká, milá, vtipná a výchovná komedie. Některé vtipy byly opravdu drsné v porovnání z očekáváním podle obsazení a hollywoodského pozlátka, ale proč ne? :) Někdy sem to hercům moc nevěřil, sem tam děravý scénář, celkově jsme spokojený a úvodní přebalování chlapečka z dvojčat byla opravdu zapamatováníhodná jednohubka.

Mr. Orgazmo (1997)

Hey, I don't wanna sound like a queer or nothin', but I think unicorns are kick ass! Jesus and I love you orgazmo

Backcountry (2014)

Realisticky podaný malý film. Scéna ve stanu byla super. Do lesa vždy připraven, kdyby to hlavní hrdina ctil, mohlo to dopadnout jinak, beztak mohl mít za pasem aspoň lovečák. Další upozornění pro mě abych tu svou devítku tahal všude, i když na medvěda by to chtělo asi jiný kalibr (lepší než pepřák). Holka měla víc štěstí než rozumu (snad mě za toto tvrzení nezažaluje).

Městečko South Park (1997) (seriál)

Přeskočim všechny vychvalující superlativy a půjdu rovnou k samotný podstatě SP, která mě nikdy nepřestane udivovat,naplňovat a bavit a to je: vzít globální problém (senzaci) - zasadit ho do naprosto stupidních souvislostí - nafouknout ho jako balon stupidity a pomalu ufukovat reálný dopad problému - když je balon uplne vyfouknutý nasadit ho Kennymu na hlavu, nechat Kennyho udusit (you bastards), simulovat balon na hlavě jako kondom na penisu a omrdat prdel velikonočnímu zajíčku na velikonoční svátek - vše provést nejvíce vulgárním a kontroverzním stylem = I'm goin' down to South Park gonna have myself a time, (Kyle + Stan) Friendly faces everwhere humble folks without temptation, I'm goin' down to South Park gonna leave my woes behind, (Cartman) Ample Parking Day or Night, people spouting, "Howdy, Neighbor" I'm headin' down to South Park gonna see if I can't unwind, (Kenny) I like girls with big vagina, I like girls with big fat titties So come on down to South Park, and meet some friends of mine.

Noc oživlých protinožců (2014)

Svěží a originální přírůstek do kategorie zombie filmů (bylo na čase). Má to náboj, důvtip, styl, skvělou kameru a střih. Nejedná se o horor jako spíš o akční black & bloody komedii. Great britain zombie mad Max, mate