Otec (2020)

Zajímavý námět, zajímavý zpracování a dobří herci. Ale krátkometrážní formát by tomu slušel víc, sledovat hodinu a půl jak se zmatenej dědek motá po bytě už pak není moc zajímavý a člověk má tendence si u toho začít něco číst nebo koukat do mobilu ...

Bod varu (2021) odpad!

Hrozná kokotina, kde je jedinej děj o tom, jak nezodpovědnej, nalitej a nafetovanej šéfkuchař nedokáže kočírovat svůj restaurační tým ani natolik, že nedají alergikovi alergen, na který je předem upozornil. A to je všechno. Opravdu všechno, nic víc tam není.  Spousta lidí to v hodnoceních vynáší do nebes, protože to je natočený na jeden záběr bez střihu, ale co jako ? Tak je to prostě kokotina na jeden záběr no ...

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Nuda, nuda, nuda. Kdo viděl animovanou verzi, ten trpěl. Motiv Batmana ve smyslu:"Je třeba zabít supermana, protože by v budoucnu mohl zabít někoho jiného." je opravdu trapná. V tom filmu prostě nikdo neví co dělá a proč to vlastně dělá. Fatální selhání režiséra a scénáristy.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tomu prostě není co vytknout. Akční jízda od začátku až do konce. Chvíli je to tak zběsilé, že nevíte, koho sledovat dřív. Navíc klasický homor za každým rohem ! Bohužel mají Cinestaru v Hradci tak strašný 3D brýle, že se těším, až si to pustím doma na Blu-Ray. Jinak potvrzuji do ostatní zde, na 3D už bych nešel.

Komando (1985)

Rána do kulí levicovýho intelektuála ! Nesmrtelnej Arnie, nesmrtelný hlašky a legenda, která utvářela žánr béčkovách akčních filmů. Zatlačím slzu a dám 5*

Wolverine (2013)

Miluju komixy. Miluju X-meny. Ale tyhle dementní móresy, kdy Iron Man zniční všechny svoje obleky, Wolverine přijde o adamantium a všichni vyjímeční jsou najendou hrozně cool normální, tak s tím jděte do análu. Co je to za vlnu ? Co dál ? Thor požádá o U.S. občanství a Hulk začne navštěvovat kurzy zvládání stresu ? SVĚT SE V PRDEL OBRACÍ !!!

Pád Bílého domu (2013)

Moc pěkný. Drnknutí na tu správnou americkou strunu. Ze všeho co nás postihne, povstaneme jednotnější, lepší a silnější. To vše navléknuto do akčního hávu s dobrým hereckým obsazením. Takhle to amíci milují a takhle se na to rádi koukáme. Za mě 4 kvězdy, některý hlášky už byly patetický trochu moc, ale tak nějak to k tomu patřilo. Levicovým pseudointelektuálům ( a že jich tady je) ZMAR, dávám 4 hvězdy :D