• Romantický

Hranice zoufalství (1998)

slušné herecké výkony (hlavne andy garcia),miestami dokonca napínavé,ale potom to zase pokašlú

Samotář v Seattlu (1993)

táto romantická komédia ma vôbec nezaujala, you´ve got mail bolo oveľa vtipnejšie a milšie

Top Gun (1986)

ešte ani raz sa mi nepodarilo pri tomto filme nezaspať a tom cruise je priam neznesiteľný

Půlnoční míle (2002)

prvýkrát som si myslela,že som to len zapla príliš neskoro,ale keď ma to ničím nezaujalo ani na druhýkrát,kedy som to odpozerala od začiatku do konca,tak bude možno chyba niekde inde...na to,že je to dráma,je to príliš pokojné,miestami dokonca nudné a málo uveriteľné

Zůstaň se mnou (2000)

dosť slabý americký teenagerský film,ktorý je v zásade o ničom

Nežádej svůj poslední tanec (2001)

milujem tanečné filmy,ale toto bol jeden z tých horších...ešte predvídateľnejšie než ostatné,navyše hip-hop nie je niečo,čo by ma v tomto žánri dokázalo strhnúť a kontrast hip-hop balet som videla už aj v lepších prevedeniach

Den poté (2004)

tie fekty boli vážne dobré,ale taký slabý scenár sa im nedá odpustiť...keď už na to vynaložili toľké prachy,tak mohli zohnať trochu lepšieho scenáristu a niekoho,kto im dohliadne na všetky logické chyby,ktoré sa tam objavovali každých päť minút

Tom a Jerry (1940) (seriál)

kreslený seriál, z ktorého som videla každý diel minimálne dvadsaťkrát a vždy ma to bavilo ktorý sme sledovali každý večer celá rodina a zabávali sa, si zaslúži len to najlepšie hodnotenie