• Fantasy

Star Wars: Vadná várka - Pravda a následky (2023) (epizoda)

Tak tohle řádně posunuje děj. Tady vidíme začátky Stormtrooperů. A to ještě v senátu, kde to vždycky všechno začíná a následně i končí.

Star Wars: Vadná várka - Kmen (2023) (epizoda)

Yeeees! Trailer jsem neviděl a jsem za to rád. Dostal jsem hezký překvapení s Gungim. Hezky si ho pamatuju ještě z dílů, kdy si hledal krystal Kaiburr pro světelný meč a následně si ho vyráběl s ostatními ratolestmi, za kontroly Huyanga a pod dohledem Ahsoky, jakožto jejich ochránkyně. Nečekal jsem, že by přežilo nějak moc mladých jediů, ale stalo se.

Star Wars: Vadná várka - Rychleji (2023) (epizoda)

Vždycky mě fascinovali takové sci-fi závody. A taky bavili. Už jen, když to lítá, tak se dá dělat hromada píčovin a je to 1 000 000x větší zábava. A tohle bych řekl, že byl závod na styl Motorballu z Ality. Dost dobrý. Jen mohla řídit Omega. Byl by to hezkej easter egg na malýho Anakina z prvního dílu a mělo by to úplně jinej feeling. Ale je fakt, že i Tech se musel nějak předvést, protože jsme to pořádně neviděli, krom jeho technickýho blábolení. Upřímě, mohlo to být v tomhle ohledu lepší. Pár přidanejch scén (zhruba +2-3 minuty) na procítění a bylo by to supr.

Star Wars: Vadná várka - Osamocený klon (2023) (epizoda)

Wow, to bylo hodně hustý a přitom smutný. Ta hudba tady je naprosto brilantní. Krásně to všechno podtrhuje a skoro až jsem z ní měl mráz na zádech. Snad Codyho nevidíme naposled, ikdyž na to nesázim.

Star Wars: Vadná várka - Náhrada (2021) (epizoda)

Velmi zajímavé sledovat jak se vojáci, co neznají nic jiného než boj, najednou musí učit, jak se starat o dítě. Omega je zatím dost zajímavá, což mě jen těší. Jednoduché a pěkně zpracované. A je vidět, že Bourač je prostě velkej chlap s velkym srdcem se zálibou dělat velký výbuchy.