Buzíci (1974)

Jestli toto je komedie, tak pak už asi všechno. Vysoké hodnocení připisuji roku vzniku filmu v kombinaci s všude přítomnou nahotou a hvězdným hereckým obsazením, jinak to není možné. Zábavný film není ani v nejmenším! To spíše trapný a některé scény mě vytáčely až k nepříčetnosti. No a samozřejmě stopáž je s ohledem na děj (spíše neděj) řádně přepálená. 40%

Mělčiny (2016)

Krásná zátoka, místy dobrá hudba vhodně podkreslující děj, ale jinak slabé i na daný žánr. Mnoho scén je hodně daleko za hranicí uvěřitelnosti. 48%

Hořící keř (2013) (TV film)

Hořící keř je překvapivě dobrým filmem. Napětí je takřka hmatatelné po celé tři a půl hodiny i přesto, že příběh je dobře známý. Pro mě veliké a pozitivní překvapení. Navíc, na některé události by se zapomínat prostě nemělo, a tak je dobré si je čas od času připomenout. 92%

Tygři v domě (2014) (seriál)

Naprosto úžasný dokument! Tygřata jsou nesmírně roztomilá a je radost na ně koukat. Podstatnější však je poselství tohoto dokumentu a já věřím, že i díky této dobrovolnické práci se podaří tygry sumaterské zachránit.

Údolí včel (1967)

Takovýto film člověku v lepším případě pokazí náladu... Zdejší časté srovnání s Bergmanovou Sedmou pečetí mi pak přijde vysloveně troufalé. Sportovní terminologií: "Vždyť ty filmy ani nehrají stejnou ligu!". Běžnou řečí: "Údolí včel prostě za vidění nestojí! Ani za jedno!".

Americký ninja (1985)

Oblíbený akční film mého dětství a popravdě musím říci, že se mi líbí i po letech. Je to takové naivně milé.