8 MM (1999)

4,5*

Ex Drummer (2007)

Naprosto unikátní záležitost. Jedna z největších šíleností, co jsem kdy viděl. Mongoloid je pro mě ultimátní hymna Zážitek.

Nine Inch Nails Live: Beside You in Time (2007) (koncert)

Tomuhle snad nejde nic vytknout. Jak po vizuální, tak i po audio stránce je to naprostá špice a fanoušek With Teeth éry si nemůže stěžovat ani na setlist. Dokonce se dočkáte aji Reznorova blikance v jeho nové, střízlivé a nařachané etapě.

Don't Hug Me I'm Scared (2011)

Kraťasy moc nehodnotím, protože mi většinou přijde, že je zbytečné je přidávat do ČSFD, nebo jsou prostě úplně na hovno. Tohle je ale výjimka. Naprosto šílená bomba, která do vás nenápadně vpálí takovou porci disturbed pocitu, že budete muset jít na čsfd a kliknout odpad. Většinou dávám odpadním věcem pět hvězd z prdele, nebo jiných debilních důvodů. Tohle je ale seriózní plná palba. Ke shlédnutí zde

The Lords of Salem (2012)

Celkem chápu to relativně nízké hodnocení. Tohle totiž od Roba Zombieho asi málokdo čekal. Film má sice k dokonalosti daleko, ale i přes pár debilních postav, scén a nedořešených zápletek mě bavil a uplynul rychle. Koho baví témata jako Okultismus, Čarodějnictví, nebo dokonce i black metal (Crushing the ritual je podle mě super pocta skupinám jako Darkthrone, nebo Mayhem) a ocení geniální atmosféru(pro mě nejlépe zvládnutá za poslední dobu) nemůže být podle mě zas tak brutálně zklamaný. Poslední tripově eplieptický sestřih připomínající Altered States už je jenom taková DMT třešeň.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Narozdíl od Československo Má Talent dokázal tenhle pořad usměrnit Dejdarovo čůráctví správným směrem.

Nejšílenější úchylky (2010) (pořad)

I přesto jak moc debilní to je, nedá se od toho prostě odtrhnout ikdyž tomu úplně nevěřím. Od paní která pije a koupe se ve vlastním chcaní, přes frajera, kterého nikdo nezastaví od vybírání vlasů z odtoku až po ženskou pojídající manželovy ostatky je to ultimátní jízda!