Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Velmi dobře uchopený koncept, na čemž se nejspíš podepsala mj. režijní přítomnost Jakuba Sommera (viz jeho krátkometrážní počiny). Kvalita jednotlivých „vylomenin“ se odvíjí jednak od propracovanosti jednotlivých pokynů a jejich chytrého vrstvení, ale i dobře vymyšlená „vylomenina“ stojí a padá s improvizačním výkonem vybraného aktéra. Dvojice sympaticky vysmátých a škodolibých moderátorů má naštěstí zpravidla šťastnou ruku.(1.8.2013)

• HollyW

Ono stačí, že život je jedna velká trapárna. Většinou se člověk v životě potká s tolika trapnýma situacema, že je mu z toho na zvracení. Proto vážně nechápu, že se vymýšlí další pořady, kde ze sebe člověk dělá akorá tak vola. Ale samozřejmě, lidi udělají za peníze cokoliv. Kdyby jim řekli "Polejte se benzínem, škrtněte sirkou a vyskočte z okna a když to přežijete dáme vám za to 50 litrů" tak to klidně udělají. Nadruhou stranu chápu, že je to širokou veřejností přijímaný pořad. "Lidi ze sebe dělají kokoty, tak se jim zasmějeme." Bohužel, tento typ humoru je v posledních letech velice rozšířený. Inteligentní humor, pana Wericha a jemu podobným se už vypařil z povrchu českého. Jaká to škoda.(13.4.2013)

Z počátku když jsem viděl upoutávku tak to zas moc nestálo a nelákalo, ale po zhlédnutí se celkem těším na další pokračování. Je to celkem silný kafe a sledování je dosti napínavé a drsné. Já bych na to nervy neměl. Prozatím na slušné čtyři za poměrnou zábavu pořadu. Pro 20 000,- Kč jsou lidi schopni všeho. / Viděné epizody z 1 série *16.dílů / Sleduji 2 sezónu ( Hodnocení: 7/10)(2.4.2013)

• Ainy

Kam až jsou schopni lidé zajít pro peníze ..... udělat ze sebe blázna přinejmenším půllitrem praštěného před cizími lidmi, před vlastním partnerem ... zkoušet co on vydrží ... nebavila jsem se. Jeden díl jsem chtěla vidět než budu hodnotit a jsem si jistá, že další si nepustím.(30.3.2013)

Zábavný pořad, který má ovšem i slabší chvilky. Některé dvojice nejsou moc povedené. Některé zase naopak. Nejdříve jsem dal plný počet, ale to bylo zbrklé ohodnocení hned po první epizodě. Takže se musím zkrotit a hodnocení snížit na 4. I to je ovšem slušné.(22.5.2013)

Povedený pořad, který rozhodně dokáže pobavit. Viděl jsem ale zatím jen 3 díly, uvidíme jestli tvůrcům nedojde dech a nebude to pořád o tom samém, o stejných úkolech. Jinak palec nahoru, málokterý současný pořad mě dokázal takhle zaujmout.(23.3.2013)

• kulyk

Tak co, šmudliku, co vykonáš za dvacku? Naser si za krk, podtrhni invalidce štokrle, obtiskni svůj řitní věnec do narozeninového dortu toho smutného pacholíčka od vedle....Dobrá, takto asi Dejdar nepřipepří, služba veřejná je holt služba veřejná a stížnosti od pobouřených kakolíků se na Radě nevyjímají dobře. A tady je první chyba. Čétéčko (vím že to sere Príma, kaňouři) prostě nenachází sílu ku kontroverzi, ať už se jeho zástupci modlí k BBC sebevíc. Máme tu další pořad, zapadající do estrádního průměru. Pro nás, degeneráty hrubšího zrnka slabota a trapná šeď, ovšem vrstvy, trsající na Edu a Šaška, se jistojistě pobaví. Chybou druhou bych si dovolil označit fakt, že evidentně není natočeno dostatečné množství materiálu, aby bylo v čem hledat perlu. Soudím dle toho, že některé ,,epizodky" jsou trapné jako má vkladní knížka.(25.3.2013)

je to fajn, je to zábavný, ale ... Docela se bojím toho, že úkoly se časem stanou přespříliš jednotvárné, přeci jen i v dosavadních dílech se některé již opakovali.. Mimochodem, kdo se ještě nikdy o nějakou podobnou pitominu nevsadil? (O; a i ten PP na restaurace je snesitelnej(30.3.2013)

Dlouho jsem se tak nad žádným, a ještě ke všemu českým, pořadem nepobavila. Zahlédla jsem v práci asi půlku čtrnáctého dílu, načež jsem si po příchodu domů sehnala nejdříve pět dílů a pak i všechny ostatní, které jsem následně za dva večery sjela a musím říct, že se mi málo kdy stane, abych se u zavedeného konceptu dokázala tak smát ještě při desátém díle. A já se vážně smála. Fakt výbornej kousek s celou škálou zlatých českých charakterů (dělám v báru a přesto mě kolikrát dokázala komunikace některých dvojic zaskočit), tak trochu i psychologickej reality majstrštyk, aneb každý funguje trochu jinak a není nudné to sledovat. Blonďatá dáma s "Prckem" v druhém díle u mě zatím jednoznačně vítězí, její přístup mě dostal do kolen a jeho reakce též. 80%(4.6.2013)

• Peytl

Za kilo jsem schopen v hospě udělat šou i šoust, ale hovno, i zadarmo. Někteří suchaři bez kousku invence a šmidly pro houmra by neudělali ani dřep za míč, poněvadž je to přeci tááák trapné...božská prostato, proč??? Tady se může permanentně tlemit jen slaboduchý imbecil a nebo humanoid, který močí do výše při spatření Ludi Neděleho a Jarmila Prdeleho, zatímco laškovně cvaká numera do kalkulátoru, aby mohl následně sdělit rodině, že již čeká jen samá pozitiva a sociální jistoty aneb smutný život nudného trotla. Lidi, hoďte si to a nedýchejte nám tady zbytečně ozón. Míru zdar a bacha na zlomeniny a kulyku, zkomoliny.(25.3.2013)

• Allien.9

Vyzkoušejte si, kam až jste schopni zajít. Okolí si sice bude myslet, že jste se zbláznili, ale co... V rámci pořadů, kterými nás v dnešní době krmí, to zas až takové zlo není, ale že bych se na to musela dívat pravidelně, to ne.:-)(26.3.2013)

Že jsou Češi náramní vtipálci a mají vybroušený smysl pro humor mohl do světa vyhulákat jenom někdo ze štábu Prima Family anebo osel, co si plete Čechy se zeměkoulí. Jestli něco doopravdy jsme, tak absolutní mistři v klouzání ze srandy do trapnosti. Co taky ale čekat, když synonyma pro slova ´vylomenina´ a ´moderátor´ jsou mimo jiné hloupost, respektive Dejdar...?(30.4.2013)

V dnešní době je strašně málo zábavných pořadů a Prima, jako jedna z mála se snaží přicházet s novými nápady, které mnoho diváků bohužel neocení, proto také rychle odpadávají, tak doufejme, že Vylomeniny vydrží stejně jako Partička, protože jde opravdu o hodně dobrou zábavu.(8.4.2013)

No uznávám, že je opravdu vtipné sledovat jak cizí lidé po sobě či okolí lijí pití či nějak jinak se pitvoří pro peníze... Alespoň tu vidíte, co všechno je ochoten člověk udělat pro těch pár korun. Koncept soutěže skvělý, ale vázne to na aktérech, kteří jakožto typičtí Češi toporně odříkávají své úkoly, a dělají to co jim kdo nadiktuje s malým prožitkem(rozhodně ne všichni). Jasný, nemusí se vám líbit určitý úkol, ale rozhodně není moc věrohodné, když se u toho co slyšíte v uchu začnete potutelně hihňat. Na takovou kratochvíli dobré, ale po delším sledování by mi to přišlo stejně stupidní jako šprťouchlata.(24.3.2013)

• triatlet

Lokni si, lokni si, lokni si, lokni si. Máš 20 000.... NE!(25.1.2014)

Na úvod moc a moc díky uživateli Pilda17 za doporučení !!! Já hodnotím komedie a tyto podobné komediální pořady opravdu přísně, ale tohle se opravdu vyvedlo. Trapné, střeštěné a mocně vtipné scény. Takhle dlouho jsem se už nezasmál. Vše je pojato celkem obyčejně, ale o tom to právě asi ta nenáročnost je. Líbí se mi, že i straší lidi jsou v pořadu skvělý viz postarší pán v prvním dílu. Už se těším na další díly. Hodnocení je u mě jasné, že 5*. Zatím je to předběžné, ale pochybuji, že se to nějak zhorší. Velká spokojenost a skvělý pořad. Dvojice uvádějících Dejdar a Měcháček jsou skvělí! Druhá epizoda na stejné úrovni jako první, možná o chlup lepší ! Tak viděn i třetí díl - přijde mi to furt stejně skvělé. Hlavně druhý a třetí pár !Jen tak dále. :-) Sakra čtvrtý díl dobrý, první pár byl nejlepší, hlavně ten chlap. :-) Druhý a třetí slabší. Ale pátý díl, to bylo něco, první dva páry nejlepší co tu kdy byly. :-)(8.3.2013)

Po zhlédnutí televizní upoutávky jsem byl vůči tomuto novému českému pořadu velmi skeptický. Zaujalo mě však moderátorské duo Dejdar & Měcháček. Po zhlédnutí prvného dílu musím říct, že jsem se takto u žádného českého pořadu, vyjma talk show Jana Krause, dlouho nepobavil.(6.4.2013)

Když jsem viděl na primě pár upoutávek, něják jsem se o to nezajímal a dá se říci, že jsem tomu nevěnoval žádnou pozornost. 04.03.2013 v televizi nedávali nic extra a při prohlížení televizního programu zde na čsfd jsem narazil právě na vylomeniny. Po shlédnutí prvního dílu musím říci, že tohle jsem opravdu nečekal. Soutěžící odvádí skvělou práci a je velice zábavné sledovat, jak člověk dychtí po dvaceti tácech a jak hluboko se hodlá ponížit. Opravdu se těším na dnešní další díl a všem tento pořad doporučuji, jelikož se zaručeně zasmějete.(22.4.2013)

TV-pořad (Reality-show). Poměrně kvalitní a na české způsoby, dosti zábavný pořad v čele s duem Dejdar & Měcháček. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 75% (4*) |(15.10.2013)

Narozdíl od Československo Má Talent dokázal tenhle pořad usměrnit Dejdarovo čůráctví správným směrem.(29.4.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10