• Romantický

Vyvolený (2000)

Tento film spolu so šiestym zmyslom boli dva filmy, o ktorých som si vravela, že vzhľadom na ich popularitu si ich musím pozrieť. Začala som filmom Unbreakable a myslím, že pri ňom aj skončím. Absolútne nerozumiem hodnoteniam typu - najlepší thriller, pretože ja som sa pri tom neskutočne nudila a napätá som sa cítila možno tak pri jednej scéne. A ten záver nejdem ani komentovať, mne to pripadalo, ako poďme vymyslieť niečo nečakané, ale pritom to len pridalo na celkovej trápnosti tohoto filmu.

Hoď svišťom (2011) (seriál)

OK, trochu som to nadhodnotila, ale keď som tu videla samý odpad, tak mi to nedalo:) Ja som sa pri tom celkom dobre zabavila, seriál je robený s nadsázkou a tak to treba aj brať, určite tam nejde o nejaký inteligentný humor, ale pokiaľ chce človek na večer vypnúť a zasmiať sa na hlúpostiach, tak je na správnej adrese.

Šéfové na zabití (2011)

Veľmi slušná komédia. Výborne som sa bavila už pri pozeraní traileru a samotný film tiež nesklamal. Perfektne vybrané osadenstvo, šéfstvo by som na ich mieste mala tiež chuť zabiť, najmä odporne slizkého Colina Farrela, ktorý si svoju rolu zjavne užíval:)

Vrahouni (2010)

Najprotivnejšie na tomto filme je postava Kathrine Heigl. Je veľmi ťažké dopozerať film, kde je tak nesympatická ústredná postava. Vlastne som ten film poriadne ani nevidela, aj keď som ho dopozerala do konca, ale len preto, že mi bežal ako podmaz k inej činnosti.Proste som nebola schopná sa na to plne sústrediť...

Na sv. Valentýna (2010)

Pokial sa popri filme začnem po niekoľkých minútach venovať aj niečomu inému, tak to nie je dobré. Jedina scéna ktorá sa trochu dotkla môjho srdca bola posledná s Juliou Roberts.

Mamma Mia! (2008)

Film, ktorý si vždy rada pozriem. Pre mňa totálna oddychovka s chytľavou hudbou ABBY a skvelou Meryl.

Neznámý (2011)

Film sa mi zo začiatku veľmi páčil a určite som sa pri ňom ani do konca nenudila, ale...Zvrat, ktorý prišiel bol pre mňa nečakaný, prekvapil ma, čo bolo na jednej strane fajn, ale na druhej strane bolo dané rozuzlenie skôr sklamaním a od tej chvíle išiel pre mňa film citelne dole. Možno preto, lebo už nebolo podstatné ako to celé skončí, to čo ma dovtedy najviac udržiavalo v strehu bolo fuč...

Španglicky snadno a rychle (2004)

No...Čo k tomu napísať? Určite nie typická Sandlerovská komédia a áno, páčila sa mi, ale celkový dojem mi kazili dve veci, resp. osoby: hysterická Tea Leoni - neviem, ale mne jej výstupy nepripadali vtipné, preto by som ju rozhodne nechválila za jej komediálny talent a po druhé: tie priam dokonalé deti, ktoré absolútne nezodpovedali americkej realite.

X-Men: První třída (2011)

X-meni boli pre mňa kedysi presne ten typ filmov, ku ktorým som si len ťažko hľadala cestu. Keď som sa ale odhodlala a pozrela si jednu časť, otvorila sa mi okamžite cesta ku všetkým filmom. Preto som išla možno až s príliž veľkými očakávaniami na tento film a on bol skvelý: nechýbal mu spád(nedostatok toho je to posledné, čo mu možno vyčítať), vynikajúce postavy, akcie, ale...predsa len tie očakávania boli trochu nadhodnotené. Neviem, myslím, že je to asi len tým, že mi tam jednoducho chýbala stará parta a pár cameí to jednducho nespraví.