Dokonalý trik (2006)

Musím říci, že mě Dokonalý trik překvapil a dá se říci i zaskočil. Myslel jsem si, že to hlavně bude o dvou kouzelnících, kteří se budou předhánět ve svých dovednostech. To sice ve filmu je, ale hraje to až druhý part. Hlavní jsou příběhy ústředních postav. Jejich rivalita mezi sebou je bezmezná!!! Film má řadu překvapivých zvratů a opravdu nečekané vyústění. Rozhodně doporučuji. Dávám max 5*

Batman: Dead End (2003)

Excelentní amatérský snímeček, výborné efekty, supr kostými, ponurá atmosféra, slušná bitka a dokonalé ozvučení. 5* nekompromisně!!!

Doblba! (2005)

Tak tedy nevim. Asi mě tento druh humoru nebaví. Sice černý humor mám rád, ale zde se u mě míjel účinkem. Skoro celý film jsem se nezasmál, pač z mého pohledu nebylo čemu. Jednotlivé postavy mi přišly docela laciné a hrozně obyčejné. Sice Petr Čtvrtníček je komik každým coulem, jen co je pravda, bohužel to tentokrát, ale nezachránil...

Náhradníci (2000)

Jistě mnohokrát zpracované téma sportovních outsiderů, ale díky několika známým hercům a poměrně sice jednoduchého, ale zato svižného scénáře, film jede na příjemné vlně, po které se rádi svezete a přitom se také zasměje te. JO a abych nezapomenul Jon Favreau je borec!!!!! :)

Polární expres (2004)

Tato vánoční pohádka se mi hodně líbila. Nádherná animace postav a okolí. Kloubouk dolu! Hlavně mě bavila ta část filmu, která se odehrávala ve vlaku. Jak hlavní hrdina, zažíval famózní dobrodružství. A nejvíc mě dostala postava tuláka na střeše vlaku. Bezkonkurenční, ,,Nedáš si trochu kafe?" :)) Ať žijou Vánoce!!!!!!

Spláchnutej (2006)

Rozhodně veselý animák, který stojí za to shlédnout. Dobrý styl vypravování i slušné tempo. Velmi se mi líbili cool zpívající plži, ty se vážně povedli :)) Nadruhou stranu si myslím, že Flushed Away, mohl být více rozvinutý, hlavně v té části filmu, kdy se Roddy St. James dostane do ,,kanálového městečka". Podle mě tam mohl trochu pobýt a poznat více obyvatel a díky tomu by se rozvětvily mnohem více vedlejší role. Ale jinak dávám zasloužené 3,5*

Skřítek (2005)

Podle mě, naprosto jedinečný nápad, výborně zpracovaný, skvěle zahraný herci, kteří ze sebe nevydali jedinou srozumitelnou hlásku :) Zde se kreativnosti teda meze nekladou. Jediné co mě na tomto snímku mrzí je, že má pro mě charakter jako ,,jednorázová žiletka" použijete ji, perfektně splní svůj účel, pro který byla stvořena, ale podruhé už použijete jinou. Stejné je to i se Skřítkem, koukat na to podruhé, tak už ztratí moment překvapení a originality, pač už víte co přijde a tudíž už to pro vás není takový požitek.

D-Tox (2002)

Ze začátku interesting, potom už jen God blessing. První půlhoďku poměrně slušnej tah na branku, ale pak se to zvrtlo do průměrného akčňáku :( bohužel. Sly byl docela cool, ale taky jsem uvítal roli Roberta Patricka, jako ,, vysloveného parchanta". Ale tím to také tak nějak vše pohaslo. A dále už se odvíjí jen vcelku nudná podívaná..

Holičství 2 (2004)

Tak jak mě bavil první díl, tak pokračování přesně naopak. Trochu mě to mrzí. Sice byla snaha pokračovat v duchu prvního dílu, ale myslím, že se to až tolik nepovedlo. Sice zde byly přidány peprnější dialogy, ale to bylo někdy skoro až na škodu. První díl byl zkrátka klasa...

Casino Royale (2006)

Ne a ne a ne!!!! Mrzí mi to, ale naplnily se všechny předtuchy, kterých jsem se obával. Je pravda, že režisér a scénáristi, chtěli přivést na scénu úplně nového Bonda a to se jim vskutku povedlo, paradoxně u mě, se to minulo účinkem. Já jsem příznivce klasického Bonda, šarmantní šibalský úsměv, ostrovtip, hi-tech věcičky, auto s raketama ve střeše, martiny - protřepat nemíchat atd. Nový Bond v podaní Daniela Craiga dokonale veškeré kouzlo Bonda potlačil, jak jen to šlo. Neustálý, tupý výraz jeho kamenné tváře se opravdu hodil jen k pokeru, který ve filmu provozoval. Dále nepoužíval žádný technologický doping, snad až na hopsinkovou šťávu, jak se ukázalo hned v první honičce, skoky 5-7 metrů no problemo. Místo elegantního gentlemana, je zde Bond vyobrazen, jako hloupé stvoření, které všechno řeší pouze pomocí pistole, dokud všechny nezabije a produkuje víc chyb než je zdrávo. A ještě k tomu používá nějakou Berretu místo Walthera PPK!!!! Ok, beru, že to jsou jeho začátky, ale i tak tomu nemohu přijít na chuť. Navíc co se týká toho začátku, tak se mi to moc nezdá, jelikož tam bylo zmiňované 11. září, tudíž by se bondova kariéra datovala od roku 2001-2006 a žádný vymoženosti, když první Bond byl ještě za studené války a už je měl!!! Tohle se taky nezvládlo! A nová rádoby bond-girl (šedá myš). Je toho ještě víc co bych vytkl, ale nechci si tady vybíjet zlost. Craig to zahrál po svém a to se cení. Ale nemění to nic na tom, že mě update Bonda neoslovil…