Planetary (2015)

dokument obsahuje prijemny ambientni soundtrack a spoustu krasnych zaberu, ktere bohuzel dokazi dokonale znechutit komentare vsech zucastnenych: bezduche mlaceni prazdne slamy, narvane kecama a narkama o nicem "musime zachranit zemi a prirodu atd", coz by samo o sobe nebylo spatne a nepochopitelne, kdyby to bylo podano v rozumne mire a melo navic nejaky presah. ale ta kadence! a agitacni vymilani mozku privadi cloveka az k zurivosti, ktera se postupem casu zvysuje, neustava, nenecha divaka vydechnout a zamyslet se, ale dal pokracuje a graduje az do zaverecnych titulku - damn!

Dravé ryby (1983)

uchvatna kamera i celkovy vizual, skvely soundtrack i atmosfera.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

kompilace recyklovanych prefabrikatu, debilni scenar, hrozne dialogy a odpudive (ne)herectvi v cele s krajne nesympatickym boyegou = totalne zbytecny film.

Intimní osvětlení (1965)

"jeden funus dveste cihel", "to byla pauza!", "tohleto je moje covece. vsude klid, vis? ...ja si tady sedim, posloucham, a zeru"

Iracionální muž (2015)

"So much of philosophy is just verbal masturbation.", "Anxiety is the dizziness of freedom.", "I wanted to be an active world changer and I've ended up a passive intellectual who can't fuck."

Most špiónů (2015)

oops they did it again! americka propaganda, pomalu gradujici az do pekelneho - ultraslizskeho konce.

Zardoz (1974)

Penis je zlo. Penis vystřeluje semeno a počíná nový život, aby otrávil zemi lidským morem.