Želvy Ninja (2007)

Čekal jsem od toho o něco víc. Moji oblíbenci Michaelangelo a Donatello nemají moc prostoru a jediná zapamatováníhodná bitka je mezi Leonardem a Rafaelem. Jinak je to bohužel docela nuda.

Alexander Veliký (2004)

Pro mě to byly 3 hodiny nudy. Až se divím, že jsem to dokoukal. Každopádně jsem si z toho filmu nic neodnesl, druhý den už jsem ani pořádně nevěděl, o čem že to vlastně bylo. 1* za sexy Rosario Dawson.

Transformers (2007)

Pro mě nejlepší film roku 2007. Nenapadá mě nic, co mu chybí - má nadupaný děj, jsou tam krásný holky, cool herci a umí pobavit. Na tenhle film bych prostě mohl koukat pořád. A Megan Fox bych klidně nechal podívat i pod svoji kapotu ;o) Taky ještě musím podotknout, že se mi moc líbily postavy ztvárněné Anthonym Andersonem a Johnem Turturrem, ten jako sebevědomý zmocněnec S7 fakt válí :o) Jediný co mě štve je, že si na pokračování budu muset nějakou tu dobu počkat :o/

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Na páté pokračování příběhu mladého čaroděje jsem se velmi těšil a ani po páté jsem nebyl zklamán. Ba naopak :o) Těch 138 minut uplynulo jako voda a ani na chvilku jsem se nenudil. A na strhující závěr, kdy "bojoval" Brumbál s Voldemortem dlouho nezapomenu!

Smallville (2001) (seriál)

První 4 řady jsem tenhle seriál dost baštil, ale teď už na něj koukám v podstatě jen proto, že.................proč já na to vlastně koukám???

Pátý element (1997)

Jedno z mých nejoblíbejších sci-fi. Bessonova představa o budoucnosti se mi, samozřejmě až na příchod absolutního zla, velmi zamlouvala. Bruceovi zachraňování světa vždycky šlo, stejně tak jako Garymu Oldmanovi hraní záporných postav. A jako třešnička na dortu Milla Jovovich s pomerančovýma vlasama...wooow :o)

Lhář, lhář (1997)

Mistr grimas v akci. Je neuvěřitelné, jaký problém mají právníci, když musí říkat pravdu :o)

Mariňák (2005)

Mariňáka jsem hrozně dlouho odkládal a musim uznat, že to byla chyba. Sam Mendes ani ve svém třetím film nezklamal, docela se na jeho další filmy těším. Mimo jiné nám ukazuje, že umí natočit prakticky cokoliv. Je vidět, že výcvik mariňáků neni žádnej med, osobně bych si na to netroufal :o) A ta část, kde hořeli ropné vrty, byla vážně úžasná!

Mistři hazardu (2005)

Slušně jsem se u tohoto filmu bavil, Seann William Scott a Johnny Knoxville jsou takový správný paka (myšleno v dobrym :o) A při pohledu na Jessicu Simpson se mi točila hlava :o)

Cesta do zatracení (2002)

Po Americké kráse jsem se na další film Sama Mendese velmi těšil. Musím říct, že nezklamal. Výborný film, výborná kamera, výborní herci. Tom Hanks, ať zahraje cokoli, tak já mu to prostě věřím.