Hon na Šakala (1997)

na to ze to je skoro TV snimek je to hodne solidni, Aidana nemusim ale tahle role mu tak nejak sedla, i kdyz lepsi byl jako ten zlej.

Sexy bestie (2000)

Ben Kingsley za pet, ale jinak je ten film o nicem.

Čtyři pokoje (1995)

tož jak s tim? ta první mě tak desně srala že sem nechápal proč to lidi viděj jako kultovní film. druhá story mě už spíš nudila než srala, třetí story byla dokonalá a čtyřka parádní, i když proti všeobecnému mínění o fous horší než třetí epizoda. A Tima Rotha mám opravdu rád, ale takle debilní pitvořivá postava mě vyloženě co? Srala. Ale za ty druhý dvě epizody si to **** zaslouží.

Kill Bill (2003)

mě teda příde dvojka lepčí

Dnes neumírej (2002)

nevim, me se proste novy hi-tech Bondi s Brosnanem vubec nelibej, a tohle je fakt totalni picovina i na Bonda.

40 let panic (2005) odpad!

mě to přišlo úplně děsivý, že sem to po půl hodině vypnul

Tenkrát v Mexiku (2003)

Dvě hvězdičky za pravý a levý voko Johnny Deppa, jinak vážně vůbec nic... tolik herců borců a tak strašnej scénář a tak lacině vyhlížející prostředí a efekty.

Ztraceni (2004) (seriál)

Víc jak sezonu a půl jsem nevydržel. Po prvních dílech jsem byl skálopevně přesvědčen o pěti hvězdách a těšil se, že máme možna novýho krále seriálů. V půlce druhý série jsem vzteky vybouchnul a zapřísáhnul jsem se, že se na tu píčovinu, kde dějou divný věci bez jakýhokoli vysvětlení (s podezřením, že ani sami scénáristi netuší, kam že seriál vlastně směřuje), už nikdy nepodívám. Za ten vztek bych dal Lost nejradši mínus 14 hvězdiček, objektivně to ale zprůměruju na dvě.

Eurotrip (2004)

Totální blbost, kterou sem ze začátku proklínal za težení ze jména RoadTripu. Jenže postupem času sem se smál víc a víc, camea sou parádní (na nich bylo vidět že ty mladý tragédi v hlavních rolích byli opravdu špatný) - a nezapomenutelný Vinnie Jones, kterej mě fakt dostal zejména když hooligans jeli busem po francouzský silnici v protisměru a Vinnie řve antifrancouzský nadávky na všechny strany. Díky nováckému dabingu tak z úst vypouštěl perly typu "ty česnekovej zmrde" u čehož sem smíchy málem složil. A stejně měl nejlepší roli Petr Jákl :) jo a P.S. to "slovensko" bylo natáčený v severočeskym cikánskym squatu. A Šerbedžija je král. Tak a už konec!