Fotr je lotr (2000)

Smích za pět hvezdiček. Celkově čtyři. Mám rád Stillera.

Everwood (2002) (seriál)

a to sem daval prvni serii 4* ... tak si spocitejte jak na tom asi budou ty ostatni

Buď v klidu (2005)

to byl pokus o komedialnejsi pulp fiction nebo co? radoby vypointovane dialogy, kery sou vlastne uplne na pi*u. par jokes dobrejch, ale jinak mi Travoltuvi super-vychytanej gangsta vubec nelez pod fousy, Woods (a vlastne i Keitel) mel jen takovej stek, Cedric the entertainer je uplne desivej a muj oblibenec Vince Vaughn me tady desne sere. Rock je vtipnej az me to prekvapuje. Bida.

Zelené peklo (2003)

Prekombinovany to je, ale ne nepochopitelny, staci trocha (dlooooouheho) premysleni a postupne vam to dojede. Ale uznavam ze v posledni dvacetiminutovce bylo okate prezvratovano. A do ty doby to byla celkem nuda - fakt chtelo aby to natocil Singer :) Je to tak na dve, ale za uplne finalni zvrat, kterej mi prisel vychytanej, dam jednu navic.

D-Tox (2002)

ha, a zas tak spatny to nebylo. cekal sem total shit a docela sem se bavil. jasny je to trochu zmatecny, a taky kdyby ten film vysel v roce 99 kdy byl natocen (co se delo ty 3 roky?) tak by dopad lip pac to este stallone nebyl tak odepsanej... akorat Roberta Patricka bych vyuzil o trochu vic, to je borec

Casino Royale (2006)

A to sem posledni Bondy nemel rad. Craig je super, ale Bond to neni ani nahodou, coz je pro tenhle bondi prequel sice moc dobre, ale fakt si ho nedokazu pak predstavit v naky kockolapajici akci ve stylu Die Another Day (coz je imho fakt des). Ale este ke casinu, casting byl proste perfektni, Craig, Green, Murino( ;) ) a hlavne danove Mikkelsen s Christiansenem sou famozni a paradni, a treba neco nedavno tak nemyslitelnyho jako je zamilovanej Bond je najednou tak uveritelny, hlavne diky Craigovi. Do dalsich Bondu to chce ale zase nakyho cernovlasyho hezouna (jen ne Gruffudda, to bych asi an Bondy zanevrel nadobro).

Demolition Man (1993)

klasika, nejoblibenejsi film meho detstvi (a ze to neni zas tak davno)