Dokonalý svět (1993)

sorry ale vazne me to nebavilo... a Costner me proste prijde prisernej (jako nehraje tady spatne, ale... nemam ho rad, vic uz mi z hercu vadi snad jen Richard Gere)

Temný obraz (2006)

Film, kterej me dostal. Linklater je Buh dialogu, vizualni zpracovani se me libilo tuze mnoho a Robert Downey Jr. tady predvadi neco naprosto uzasnyho, v tomhle filmu me dostava od zacatku do konce.

Loď duchů (2002)

V tomhle filmu se nic nedeje, a kdyz rikam nic, tak myslim VUBEC NIC az do masakralniho flashbacku za kerej je ta jedna hvezdicka. A ten konec je trapnej a zoufalej. Tohle neni horor. Masakr mozna, ale ne horor a uz vubec ne film na kerej se stoji za to divat

Sejmi eso (2006)

Po prvnim shlídnutí to bylo na tak na *** ale po druhym tak za 75%, čili čtyri hvězdy a hotovo. Film, od kerýho sem čekal propracovanější vychytávku kde bude chtít každej každýho ňák profi vosrat (možná lehce na styl Ocean's Eleven), a dostal sem jeden akční masakr. Ale kurevsky dobře udělanej, sice často nelogickej až to bolí, a s tak špatnym koncem, ale stejně... Jen mě nasralo, že špatný herci vydrželi dlouho a****SPOOOOILER, volové**** borec Liotta to koupí tak brzo. ****Dobrý, konec spoileru**** . Ryan Reynolds je tragéd, Garcia mě tady vyjímečně docela prudí, Piven přehrává (i když vona ta postava je prostě tak přehnaně už napsaná), Common a Alicia Keys sou skoro k pláči, Tommy Flanagan je frajer, chci ho vidět víc !!! Jo a nejlepší výkon vod Afflecka, fakt. A to ho nesnášim. A největší plus filmu? Hudba !!!! CLINT MANSELL JE PROSTĚ BŮH !!!!!!!!!!!!!!

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Tak tohle je kurva klasika!!! Jiný díly kromě jedničky sem neviděl a soudě podle hodnocení i kámošů sem udělal dobře. A to je fajn, takle si můžu tohodle filmu furt vážit :)

Moje superbejvalka (2006)

Takovou blbost sem dlouho neviděl. Anna Faris mi tu přišla nečekaně sexy, ale jinak je herečka stejně strašná jako je Reitman režisér. Ale párkrát sem se zasmál, jen mě mrzelo že docela originální námět pro romantickou komedii (a uznejte že těch neni moc) byl zabitej takovejma "vtipama". P.S. ta scéna se žralokem je děsná

Vetřelec vs. Predátor (2004)

kurva to je blbost! tady se fakt posralo co se dalo. sorry ze sem sprostej, ale Anderson je nula, hlavni postava je *PRISERNA*, pribeh tu neni, sazi se akorat na efekty protoze stejne vsichni behem deseti minut filmu vychcipaj (podobne jako v totalne zoufalym Resident Evilu 2) ... peknej battle mezi jednim alienem a dvema predatorama, kerej vyhraje jeden alien. tak to dete vazne do...

Freddy versus Jason (2003)

a dyť je to super :) ... jo, jasný - hlavní postava je tragická kozatá blondýna a celej film se tváří jak nafukovací panna, scénář je svym způsobem kokotí a všechny víceméně vede k tomu aby se sami nechali zabít a děsivý to neni ani trochu, ale .... je to fakt prdel !!! Jason slashuje, Freddy hází hlášky, sledovat počínaní obětí je vážně vtipný (***!!SPOILER!!***zejména jít se sám zhulit ve chvíli kdy dou po vás dva masoví masakrácký zabijáci je vopravdu neuvěřitelný ***Konec SPOILERU***) a hudba je taky fajn. Akorát finální battle začne v půlce nudit.

Spáči (1996)

Drama, který je tak kvalitní, že mě ani 150 minut nenudí, si zasluhuje pochvalu, navíc herecký výkony sou zde fakt famozní, zejména Kevin Bacon je tady snad nejslizštější sráč co kdy byl, a všichni víme že to umí fakt skvěle. Jason Patric je herec špatnej, ale přeci jen tu hlavní roli nezvlád úplně nejhůř. Ale ne dobře.