Ničitel (1997)

kdyz mi bylo deset tak mi to prislo fakt skvely

Vlak plný peněz (1995)

tenhle film neni nijak uzasnej, ale pokazdy kdyz ho davaj v telce tak se podivam... nevim proc, ale videl sem ho uz tak 6x a este me nenudil... takze proto davam o hvezdicku vic nez si zaslouzi.

Skrytá identita (2006)

hm... tak jako neni to spatnej film... ale cekal sem mnohem vic, Nicholsona miluju ale tady je vylozene slabej, zato ustredni antidvojice DiCaprio - Damon jede dokonale, Matt Damon z hereckeho souboje vychazi o fous lip (jeho postavu sem nenavidel a pral sem mu to nejhorsi, coz je dukaz ze toho slizkyho svinaka zahral fakt dobre, btw taky vypada jak slizkej svinak :) ). A vazne nevim proc je tak vychvalovany vykon Walhberga, neni zlej, ale nic extra v tom neni... Scorsese je pod jim nastavenou latkou a po dvou hodinach zacne nudit.

Tahle země není pro starý (2007)

je to hodne dobry, ale tak moc jako v zebricku imdb teda ne... jinak hlavni dvojka (TL Jones tam tentokrat vubec nemusel bejt..) Bardem-Brolin rocks!!!!

Vítejte v džungli (2003)

doooost slaby, sice moc pekny akcni sceny (az teda na to, ze vetsina z nich je totalni blbost) a frajersky cameo Arnieho, ale jinak film nic moc... Seann William Scott je tady trapnej az to boli, mozna este otravnejsi nez v Bulletproof Monkovi, a to ze byla nejaka dickovina. Sem tam dobrej momentik... "That's a lot of cows! "

Vybíjená (2004)

nic.... moc. /menim hodnoceni a pridavam hvezdicku... zas tak zly to neni, parkrat sem se zasmal dost

Zběsilý útěk (2006)

neuveritelna jizda, ubercool masakr a nevim co jeste!!! nebejt uplnyho konce, tak si tenhle film plnej fucků (328x) jede pres mrtvoly pro 5 hvezdicek!! Paul Walker po tomhle filmu u me preskocil z "trapnej homotyp z FF" na "paradni rozjetej magor"

Kokain (2001)

všichni vychvalujou Deppa (kerej byl bez diskuze dobrej) ale já vyzdvihuju Liottu, kterej je tu úplně skvělej!