• Krátkometrážní

Cobra Kai - Série 3 (2021) (série)

Klobouk dolu cekal jsem to horsi ale Netflix mě prekvapil vsechny serie jsou v topu ted jen cekat na 4 a na tu se mega tesim

Avengers: Endgame (2019)

Ok na tenhle film se vyplatilo čekat Marvel měl pravdu v tom že Avengers 3 a 4 jsou filmovou událostí kterou nikdo nikdy ve filmu neviděl a je to nejlepší zakončení tehle série hlavně Robert Downey JR sy zaslouží oskara za to co předvedl prostě film století nejlepší z nejlepších 11/10

Captain Marvel (2019)

Užasná jízda film vás dokonale vtáhne do děje je to další užasná Marvelovka.

Avengers: Infinity War (2018)

tenhle film byl pro mě nejočekávanější film roku 2018 vyvrhuje deset let studia Marvel a bratři Russoovi nenechali nic náhodě a ukázali nám čistej komiksové akční film od dob Avatara jsem toho tolik nečekal a to co byste čekali dostanete. Prostě boží akční film tenhle film se bude líbit všem kdo má rad akční, komiksové filmi.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Spider man paralerní světy: nejlepší film který jsem kdy viděl tenhle film se mi hodně moc líbil a hlavně to byl pro mě šok nic jsem od tohohle filmu nečekal ten film je úžasně udělanej ta paleta barev ta animace ty komiksové bubliny dokonale se to překryvá prostě nejlepší spider man kterého jsem kdy viděl( každý na to muže mít jiný názor tenhle je můj ).