Bergman a Bergman, detektivní kancelář (1984) (TV film)

Tohle nefungovalo. Hybner tam moc nezapadá a mistr Kopecký podává standardní výkon, i když se - a právě Hybner s Dietlem snažili - tak vytvořili sice něco neokoukaného, ale člověka to prostě nebaví a občas scény sklouzávají až do trapného vyšumění... I mistr se holt někdy utne, film disponuje jen velkými jmény našeho filmu a výsledek je stejně tristní. Ale tenhle přešlap všem zúčastněným rádi promineme, že?

Pelé: Zrození legendy (2016) odpad!

To je prekvel nebo sekvel Zrození Planety opic??? Ne nejsem (až takový) rasista, fotbal je prostě zábava primitivů!

Alien: Alone (2019)

Tak na tom je zajímavý jen že tu má roličku James Paxton (syn Billa). Ale podle všeho je každý android pošahanec co rád experimentuje s vetřelci a lidma - fakt už trapný! Ash jasná klasa, David už za hranou klišé a tahle ošklivka už vyloženě trapas (andoidka v Harvest alespoň vzdává úctu tomu charakteru, tady se to jen tupě vykrádá).

Thor: Ragnarok (2017)

Zábavná nuda. Jako jo, je to zábavné, možná nejlepší ze všech dílů, ale tak šablonovité, že to vlastně nudí. Vetřelci nebo Terminátor - klasiky a každý díl jiný. Tohle je už seriál a začíná se moc opakovat a nudit! Další díl? Ne, nechci. Tak mi naservírujte zase Natálku (,,herečka´´ která nemá na to utáhnout spektakulární epopej), aspoň se nemusím namáhat sledováním.

Tvář vody (2017)

Jsem hodně tolerantní, navíc buzerant, ale tohle mezidruhové páření bylo i na mě moc! Bylo mi z toho fyzicky zle. Ať si svéprávné dospělé bytosti nad 18 (někde 21) let dělají co chtějí, DOBROVOLNĚ. Nemám námitek ani pohoršení. Nelíbí se mi zneužívaní dětí a zvířátek, to se musí trestat. Tady zvířátko dobrovolně kopuluje s ošklivým člověkem, ale je to divný a hnusný.

Captain Marvel (2019)

Už mě to skutečně nebaví. Stále stejné hovadinky, je to nastavovaná kaše. Už toho bylo dost. Navíc Brie Larson neutáhne celý film jako hlavní hrdina, nemá prostě charisma (ne, nejsem proti hrdinkám - můj největšáí idol je Ripley z Vetřelců a Gal Gadot ve Wonder Woman byla nepřekonatelná, Johanson jako Černá vdova má hodně co do sebe), je to jalový. Já, jako nefanoušek komiksů, jsem si přesto ty filmy rád pouštěl, ale už jsem sytý a další už nechci, díky moc!

Vyloženě rodinná historie (1969) (TV film)

Nevtipné a nedramatické. Film nelze pojmenovat jinak než nuda. Kvalitní herci hrají špatný námět, vypadá skoro jako od Fan Vavřincové.

Děti noci (2008) odpad!

Kdo chce vidět píču a čuráka, ať si radši pustí porno!