• Fantasy

Americká krása (1999)

Tenhle film jsem měl asi 4 roky nahraný na kazetě a zkouknul jsem ho teprv asi před 2 tejdnama, a řeknu vám, jsem dřevák, že jsem se na to nepodíval dřív. Hodně se mi to líbilo, Kevin Spacey je opravdu mazák a Mendesova režie drží film opravdu vysoko. ****

Bláznivá střela (1988)

Nejlepší komedie/parodie, která se kdy promítala po téhle Zemi ;) v těsném závěsu Žhavé výstřely 2 a Muž z Acapulca. výtečný český dabing to jen podtrhuje. ,a propos, orgasmus sem jenom hrál, :D

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Pro mě, jako obrovského fanouška Cimrmanů trochu zklamání. Film obsahuje samozřejmě několik geniálních scén, které jsou ovšem občas přebity vyloženě hluchými místy, takže dojem z filmu byl takový rozpačitý. Ale i tak se pořád jedná o Cimrmana, takže za ****

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Hodně dobrý pokračovatel South Parku. Sprostý humor mi nevadí, pokud je orignálně pojatý. Což se tady svým typickým sauspárkovským stounovsko parkrovským způsobem povedlo :)

Blade (1998)

Stylová akční řežba. Podle mě žádná role nesedla Snipesovi tolik, jako tahle. a některé hlášky jsou super. ,smrdí to, jak kdyby si s tím upír vytřel prdel, :)

Austin Powers: Špionátor (1997)

Roztomilá retro komedie, s šílencem Myersem v hlavní roli. Některé gagy a narážky na 60. léta jsou prostě geniální. Hlášky jsou většinou taky k pomilování ;) myslím, že tomu hodně pomohl i povedený český dabing.a scéna s parním válcem je opravdu neuvěřitelná :) roláda a dva knedliky ;)

Jurský park (1993)

Na tenhle film jsem hodně dlouho čekal, a když sem ho konečně viděl, tak jsem byl docela zklamanej. Furt jsem čekal, že něco...něco....a nic. Možná to bylo tím, že jsem ho viděl v době Matrixů a Star Warsů takže mě ty triky nedostaly tolik, jako dostávaly lidi dřív. Až při druhém shlédnutí to zklamání opadlo. Ale od Spielberga jsem čekal o něco víc.... ****

Mission: Impossible (1996)

celkem stylová podívaná, u které sem se příjemně bavil, i když sem to napoprvé moc nechápal :) scéna, kdy cruise visí na laně v centru CIA nebo kde, je fakt ,cool, jak by řekli šampóni :)

Lid versus Larry Flynt (1996)

Můj nejoblíbenější Forman. Harrelson podle mě ve své nejlepší roli. Ačkoli nesnáším Courtney Love, musím uznat, že tady odvedla velice dobrou práci.