Father Ted (1995) (seriál)

Kdyz sem si cetl ze to bude o fararich tak sem si rikal jestli to bude pro me to prave orechove a prvni dil me presvedcil ANO je!!!!! a proto Feck off, girls, drinks.

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Moje nejoblíbenější hra od divadla JC. Polární noc, má zvláštní moc každého přepadne smutek němec i brit, křesťan i žid by nejradši utek ba i ti šikovní japonci se silami jsou na konci jen jeden z narodů nezkoná hrůzy severu slavně překoná tam kde hy, tam kde hy tam kde hynuli vlci tam kde hy, tam kde hy tam kde hynuli sobi čech se přizpůsobí čech se přizpůsobí

Velký bazar (1973)

Slabsi nez ostatni dily ktere jsem videl, ale stale parada. Vyborne byly aukce, a akce zbozi do obchodu, ale jesti jich bylo vic? mozna. :-)

Žut (1964)

Poprve jsem to videl jako kluk nekdy po povodnich v 1997. Od te doby sem to shanel a sehnal :-) Na rozdil od dilu s Vinnetouem tam padlo i par vybornych hlasek smerem k Hadzimovi. Jinak rozhodne lepsi nez serie s pokladem azteku

Old Shatterhand (1964)

No je tady videt nebo spis slyset ze hudbu delal nekdo jiny nez v serii Vinnetou a ostatnich dilech. Tady chybylo to kouzlo ostatnich Mayovek, a myslim ze to bylo zbytecne dlouhe.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

No co dodat, ano ma to svoje mouchy ale je to klasika. Vyborne je napriklad stridani hudby mezi zaporakama a kladasama. Na konci pro me nejhorsi smrt zaporne postavy z cele serie, jako dite jsem ji nemel rad a jeste ted mi z ni beha mraz po zadech.

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Nejlepsi dil z cele serie a souhlasim s Enšpíhlem na konci mi taky ukapla detska slza a pak uz sem ten dil nemel rad, ale ted se na to divam jinak i kdyz slza muze ukapnout ale co uz. Zitra si pustim dalsi film a Vinnetou bude zase v plne sile. PS. Kdyby ten film chteli natocit dnes nevim nevim co by na to rikali zeleni :-D

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Halinu bych klidne vynechal, ale jinak vyborne, vtipne a poucne.

Vinnetou - Rudý gentleman (1964)

Stejne jako predchozi dil, Hudba, priroda, klasika. zase videno po dlouhe dobe a pamatoval jsem si jenom asi posledni 3 minuty. Jinak si nejslabsi dil ze serie

Vinnetou (1963)

Old Shatterhand prijizidi jeste jako Greenhorn, ziskavajici prezdivku a seznamujici se s Vinnetouem. Hudba, priroda, proste vsechno, jednim slovem parada. Nostalige jak hrom jestli se nemylim. he he hee. Snad to jeste mam nekde doma zaprasene na VHSce. Je uz to doba co jsem to videl naposled tak jsem si to dnes oprasil a musim rict moc sem si to nepamatoval, takze jak kdybych to videl poprve :-)