Fontána (2006)

Úžasná audiovizuální podívaná se silným příběhem,famózními hereckými výkony a skvělým koncem,který by byl za 5* i samostatně.

Predátor (1987)

V hlubinách pralesa číha cosi,co by si rádo vystavilo vaši lebku.Naštěstí je tu neohrožený Arnie,který zachrání situaci a zlého emzáka odešle expresně do emzáckýho nebe,kde už na něj bude čekat pár alienů,odeslaných jistou Ripleyovou,aby s ním hodilo řeč...

Vetřelci (1986)

Druhé vetřelce mám osobně nejradši z celé série,sice je tu místo jednoho potvoráka hned armáda,ale to je možná to,proč se mi tento film tak líbí.

Vetřelec (1979)

Ještě do jistého věku jsem se na tenhle film bál podívat a v televizi jsem se mu obloukem vyhýbal:) naštěstí ta doba je už pryč a já můžu shlédnout vyjímečný horor se svírající temnou atmosférou.Rozhodně klenot kinematografie jak v rámci žánru tak i všeobecně v rámci všech filmů.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Příjemná romantická komedie,která v záplavě jiných filmů tohoto typu vyčnívá poměrně dost vysoko.

Hvězdný prach (2007)

Od tohohle filmu jsem čekal docela dost a opravdu mě nezklamal.Jedna z nejlepších pohádek co jsem kdy viděl(ne-li nejlepší)...naprosto magická atmosféra,výborný černý humor,skvělé herecké výkony...Claire Danes jako Yvaine je tak křehce nádherná a Robert De Niro jako ,,drsný" pirát je famózní...celkově mě tento film dostal a dávám 5* jen to bleskne:)

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Pro mě určitě jeden z těch nejlepších seriálů,sympatičtí hrdinové,skvělé triky...některé díly sice trochu slabší,ale ty jsou bohatě vykompenzovány těmi naprosto skvělými,kterých je víc než dost a kvůli nim je tento seriál tak vyjímečný.

MacGyver (1985) (seriál)

Velmi slušný seriál s mým oblíbeným hlavním představitelem,už tady měl styl,ale v Hvězdné Bráně je prostě nejlepší:)

Drtivý dopad (1998)

Velmi příjemné sci-fi,které se mě osobně líbí mnohem víc než vyumělkovaný Armageddon.Vše ve filmu je sladěné,herecké výkony nadprůměrné,triky taky slušné...prostě výborný film na nedělní odpoledne.

Alf (1986) (seriál)

Výborný seriál pro celou rodinu,skvělá zábava a Alf je prostě sympaťák...:)