• Rodinný

Můj přítel Monk - Pan Monk a stávka popelářů (2006) (epizoda)

Prvá časť po dlhej dobe, ktorú som si pozrela s Natalie miesto Sharony a teda tá vôbec nemá takú iskru, škoda. Dobre vymyslené aj keď ja som sa zo začiatku troška nudila pri tých Adrianových fóbickych scenároch zo smetí plus ten rozdiel s ráznou Natalie miesto sympatickej Sharony. Len neviem či by v skutočnosti takýto "dôkaz" stačil na obvinenie z vraždy. Starosta bol super!

Můj přítel Monk - Pan Monk a kluk s novinami (2004) (epizoda)

Veľmi rafinované, pár dobrých scénok vrátane dialógu poručíka a Sharony o zoznamke v novinách a psychiatra, nediskrétne zvedavého na Adrianov sexuálny život. Snáď sa ten vlak nestihol zraziť s iným vlakom, keď mu len tak prehodili výhybku.

Můj přítel Monk - Pan Monk v lunaparku (2002) (epizoda)

Na konci tá scéna na kolotoči bola z môjho pohľadu už celkom zbytočná, vrah tým nemal čo dosiahnuť a Monk vydedukoval známosť s vrahom na základe nie celkom istého detailu na tak jednoznačné tvrdenie, ale určite je to dosť dobrý diel, 3,5 hviezdičky

Můj přítel Monk - Pan Monk a letadlo (2002) (epizoda)

Táto časť mi pripadala slabšia, príliš jednoduché indície kedy sa prezlečená žena vlastne odhalila sama svojím správaním, ale nie dosť jednoznačné na to, aby z toho Monk zaručene vydedukoval vraždu, napriek tomu si je Monk sto percentne istý, že sa jedná o  vraždu a mŕtvolu hľadajú niekde v zaliatom cemente na čo ako povedali treba súdny príkaz (ten potom asi mali ihneď). Ako sa dostala do cementu si môžme iba domyslieť.

Kancl (2005) (seriál)

Pridávam sa k tým, ktorí sa pri seriáli nijako zvlášť nebavili. 83 percent je strašne veľa, to by malo iskriť genialitou a vtipom, ale nezdalo sa mi.

Komisař Rex - Pod ulicemi Vídně (1995) (epizoda)

Celkom zaujímavé pátranie, náhodný koniec a Rex ho naháňal celkom dlho nato, že taký vlčiak dobehne človeka jak nič.

Iveta - Episode 2 (2021) (epizoda)

Hrozná hlúposť. Zmluva o ušlom zisku? Babenka tam preto trčí dva roky či koľko (mimochodom herečka Germani hrala fakt dobre), ale príde Iveta- Alžbeta (ktorá zamachrovala) a zakrátko pár idiotov z trebišovského bordelu urobí poriadky s celým luxusným nočným podnikom, ktorý skončí behom chvíle. Logiku toho ako napokon ostali v Bratislave ani nekomentujem. A ten šušlavý pysk čo tam prišiel krátko pred koncom a má z nich urobiť modelky, to ako kto či čo bolo? Stále sa všetko musí točiť okolo sexu, tvorcovia a niektorí herci sú asi riadne nadržaní a možno by im prospela návšteva takého Goldentime vo Viedni, aby sa vyriadili a videli ako to fakt chodí. Neviem či tomu ešte dám šancu, Blava nemá takú šťavu ako východ. Mauréryna hraná východňarčina mi pripomína Zimkovú v Pásla kone na betóne, proste to nie je ono. Občas som sa trocha usmiala, úplný prepadák to zas podľa mňa nebude.