Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Chování postav a dějovou linii (až na prvních 10 minut) hodnotím jasným odpadem!, gore scény, hektolitry krve, smažení kůže v oleji a mutanty hodnotím hvězdami pěti. Výsledkem je tedy pro mě čistý průměr. Pokud člověk vypne mozek a bude si užívat brutální (místy i opravdu velmi vtipnou) jízdu, může toto již čtvrté pokračování přežít vcelku klidu. Pro dostatečné vychutnání zážitku doporučuji po shlédnutí zajít s drahou polovičou někam do restaurace na dobré špízy:-D

Retreat (2011)

Aaaale jo, mne se to libilo. Pri sledovani filmu clovek vymysli vselijake mozne variace, jak by to mohlo skoncit, ale tento konec nebude cekat asi nikdo, proto ta jedna hvezda nad prumerem:o)

Drive (2011)

Drive = vyborna atmosfera + vyborny soundtrack + vyborny Gosling + výborná sexy Mulligan. 100% .... Určitě bude v co nejbližší době repete. Ze zaverecne pisne A Real Hero mne naskakuje husina:-)

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011) odpad!

Tak tohle se opravdu nedalo dokoukat, po 15 minutach jsem to vypnul. Cekal jsem Bkovej film, kde se to bude poradne mastit, vylezla z toho NUDA NUDA NUDA podtrzena otresnyma hereckyma vykonama. Jak rikam, je to fakt chujovina a shlednuti bych doporucil pouze nejvetsimu nepriteli:-DDDD

Slow Torture Puke Chamber (2010)

Uffff, tak tohle bylo vazne dilko. Predchozi dva dily jsem nevidel, tak jsem nevedel do ceho jdu. Normalne je mi ze vsech tech blitek celkem dost spatne od zaludku. Scenu s mixerem jsem uz nevydrzel a musel odvratit zrak od monitoru. A to jsem si myslel, ze uz me v soucasne filmove produkci "zvrhlo-uchylaren" nic neprekvapi. Lucifer by se mel jit lecit. Jinak volba slecen (krome prasatka) dopadla na jednicku, byly opravdu sexy:-)

Zrození Planety opic (2011)

Jsem nadšenej. Film dokonce prekonal i me ocekavani a to jsem cekal opravdu hodne. Zatim nejvetsi kinozazitek roku 2011, ktery se horko tezko prekona. Někdo tady píše, že by chtěl domu malého Caesarka, to ja bych bral tu cirkusovou gorilu, z ni jsem opravdu nemohl :DDDD Jo a neodchazejte z kina ihned po zacatku zaverecnych titulku, objevi se tam prekvapko, ktere me znovu usadilo do kresla. VYBORNE!!!!

Psycho Holocaust (2009)

Tak toto byl zase po dlouhe dobe extra filmovy zazitek:-D Prvnich 20 minut se hrozne vlece, popisuje jak kamosi jedou a ubytuji se na chatce. Pote uz se to zacne pozvolna rozjizdet, ale nejaka extra reznicina to tedy neni, spise nuda. Az posledni pulhodinka zacina byt pro nas ,,UCHYLAKY" celkem zajimava, kde dochazi uz i k brutalnejsimu muceni. Amaterstina je zde ale cejtit na mile daleko (zkoprneli herci, zvoleny hudebni doprovod, maketa pennisu....). Jak pise ricci.s, film je urcen pro hodne okrajove publikum, takze si to poradne rozmyslete, jestli si film pustite:-))))

Scar (2007)

Hrozne nudnej film, ktery by jsem bez posuvu nedokoukal. Dve hvezdy davam za par mucicich scen, ktere nebyly vubec spatne, i kdyz na celkovou stopaz jich mohlo byt i vic. 30%. Videno v 3D.

Laid to Rest (2009)

Nemuzu si pomoci, ale ja tu ctvrtou hvezdu proste musim pridat a to z jednoho jedineho duvodu - tento film je opravdu nehoraznej masakr. Kdybych hodnotil chovani postav, u nichz se inteligencni kvocient pohybuje v zapornych hodnotach, tak by to byl jasnej odpad, ale jak uz jsem psal, hodnotim gore a s nim sem byl nadmiru spokojen. Doporucuji vypnout mozek, nad filmem moc nepremyslet a uzivat si silenstvi, ktere nam Robert Hall v tomto filmovem koktejlu namichal. 80% Jinak uz se samozrejme tesim na pokracovani:-)

Nokas (2010)

Tolik tupců pohromade se opravdu jen tak nevidi - prepadava se banka, lide klidne chodi po namesti jakoby se nechumelilo, i kdyz vidi, ze tam je frajer s kulometem, policajti se diky horicimu nakladaku dostavaji pres hodinu z garazi aby vubec mohli zasahnout (pozor jednoho napadlo tam ject na kole), utocniky ani zamestnance NOKASu nema smysl komentovat. Cele je to fraska. Pokud takhle skutecne funguje Norsky system, asi si zbalim kufry a neco tam vyloupim. Vydrzel jsem na to koukat tak do pulky, pak u toho snul a uz nedokoukal. Skoda, na tenhle film jsem se fakt tesil. * za kameru