Rampage (2009)

No ty krávo, já čumím. Po Tunnel Rats další Uweho řežba, kterou jsem měl co dočinění shlédnout. Film se zabývá otázkou, jak řešit nepříznívý demografický vývoj. Ano i toto je možnost. Úvodní půlhodinka mě naprosto pohltila, akční pasáž už byla sice o trošku slabší, ale pořád lehce nadprůměrná. Jen tak dál.

Sin Nombre (2009)

Film o mexickém gangu a o uprchlících prchající do USA. Po vizuální stránce zde nic nechybí (pohled ze střechy vlaku byl výborný nápad), po obsahové mně to ale nějak nesedlo. Ono taky čím překvapit, když už vše bylo x krát natočené. Za celou stopáž jen 3 mrtví mně přijde taky málo. 3 hvězdy s odřenýma ušima.

Benga v záloze (2010)

Komedie, která nikterak nevybočuje z průměru, na to že tam hraje Will Ferrell jsem čekal o dost větší nářez. Ke konci už mně film začínal i nudit, kdyby byla zvolena 90 minutová stopáž, asi by to dopadlo lépe. Musím ale uznat, že na jeden moment dlouho nezapomenu, to jsem fakt řval smíchy:-)

Voděnka (2005) (TV film)

Druhá hvězda za létající krávu, to se jen tak nevidí :-D

Útes smrti (2010)

Film oplývá výbornými hereckými výkony, skvělou hudbou a kamerou. Při sledování jsem se nenudil - napětí graduje až k závěrečným titulků, trošku jsem zde ale postrádal létající střeva a končetiny (asi jsem ještě nadopovanej 3D piranhou). Varování: nedoporučuji koukat před odjezdem k moři :-)

Psí útulek (2010)

Syrové drama odehrávající se v nápravném zařízení pro mladistvé. Pro ty, kteří mají rádi filmy z vězeňského prostředí oplývající notnou dávkou brutality, agrese, násilí a šikany, těm Dog Pond doporučuji. Já osobně mám pro tyto filmy slabost, tudíž jsem ve výsledku spokojený. Malým mínusem je nedotáhnutý konec. 80%

Střepy v hlavě (2008)

Tak tento horor se opravdu povedl. Velmi hutná atmosféra držící si vysokou úroveň po celý film mně nenechala klidným a opravdu jsem mněl po dlouhé době při sledování hororu takový ten mrazivý pocit. Většinu filmu jsem si říkal, proč na něj koukám sám a raději sem se nebál společně s přítelkyní:o) Kdybych pochopil závěrečnou pointu (koukám, že nejsem jediný), dal bych s čistým svědomím i plné hodnocení, takhle za 80%

Kajínek (2010)

Na český film vcelku nadstandartní počin. Jákl jako režisér ukázal, že i tady se dají točit dobré filmy. Za 107 minut jsem se ani minutu nenudil. Dávám 75% zaokrouhlených nahoru. Jinak dobrá hláška-> Proc kurva nestrilis? Dyt je tam pes. Ser na psa, strilej:-D