Chained (2012)

Málem jsem se ukousal nudou.... Co se týče násilí, nic co by jsme již nikde neviděli. Nejzajímavější na filmu je vykreslování psychologie postav a (u mě) nečekaný konec. 40%

Nerozluční (2011)

Li je chlapík jako každý jiný - má problémy v práci, se svojí ženou a jako jediné východiko vidí v tom, že se oběsí ve svém pokoji. Už si to chce hodit, vyleze tedy na židli, oprátka na krku.... ale ťuky ťuk - někdo klepe na vchodové dveře. Je to nový soused Chuck, který se shodou okolností právě přestěhoval do stejného věžáku. Začínají se čím dál více stýkat, Li se mu svěřuje se svými problémy a Chuck postupem času nalezá výhodisko, jak z neutuchajících problémů ven.... Čínský pokus se "superhrdiny" se u mě vydařil, ale nečekejte nic ve stylu Spidermanna, Kick ass a podobných. Snad se dočkáme i dvojky.

Truth or Dare (2012)

Pravda nebo ukol, aneb kyselinotvorny dychanek v opustene chate nekde v anglickych lesich. Gore celkem efektni, napadu na ukoly ale mohlo byt klidne vice (klidne bych navysil 10 minut stopaze a nejaky ten ukol pridal) - v podstate se tady tocil furt jeden, na druhou stranu zase hodne efektni. Film take vyzdvihuje perfektne zvratove zvladnuty konec a tim padem hodnotim nadprumerne. 80%

Kuntilanak (2006)

Moc jsem se nebal.... Ale na jedno skouknuti dobry....

Útěk z MS-1 (2012)

V tomto filmu je jedna hláška za druhou, což ho hodně zvedá. Navzdory tomu jsem se bohužel bavil jen průměrně, protože dementnost některých postav je až do nebe volající. Jasný, beru, že se jedná o akční B-ko, takže jsem se na to mohl připravit, ale na některé pasáže se skutečně připravit nedá:-D Některé efekty byly taky docela úsměvné, ale objektivně musím říct, že některé zase na docela vysoké úrovni. Suma sumárum – za ty hlášky film stojí vidět, takže si nechte mozek ve vedlejší místnosti a užijte si to. I já si dám za pár let repete:o)

Havran (2012)

Škoda, že jsem již některé scény viděl v SAW 5 a v Pohřben za živa. Jinak dobře natočený thriller.

Iron Sky (2012)

Ufffff, tak to byla tedy hodně ujetá ptákovina:-D Moc se k tomuto dílku napsat nedá, to se prostě musí vidět na vlastní oči. Mně se to líbilo :o)

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Takový průměr. Ústřední nápad sice dobrý, ale některé triky jsou dost béčkově udělaný, coč film sráží hodně do kolen. Když jsem viděl ten světelný tunel, už jsem se fakt neudržel smíchy. Film drží nad vodou i pár celkem dobrých lekaček, takže na propršené nedělní odpoledne s klidem doporučuju:-)

Hrůzná minulost (2012)

Ano, chvilkama jsem se i bal, ale mimo strasidelnych scen je to jedna velka nuda. Slabsi tri hvezdy.