Odsouzeni zemřít (2006)

Takove filmy můžu, moře, potápění, souboj s mořem. Už jsem ho skouknul několikrát. Lidi co to komentujou jako 1* apod. jenom potvrzují kolik namachrovanců dnes je. Je to jako postavit vejce na špičku a po bitvě je každý generál, že? ;-). Tady to z nich snad nikdo nesledoval, vše co tu pomlouváte je tam vysvětlené. Nebudu spoilovati... Samozřejmě mě točili, ale uvědomme si, že kolem proplouvaly lodě, proč hned myslet, že jde o život a ta loď je tak drahá; a je už spoiluju... že kluci se chtějí předvést, holky nemají sílu, že moře s vlnama není bazén... Jo... a všichni děláme chyby! :) Za mě 100% realné.

Jezero smrti (2008)

To sedí na ty uřvaný, frajerský, agresivní grázlíky 5+ (ano 5+, už i ty jsou NEcepovaní rodiči a udrží v hubě cigáro a jsou schopný po vás vrhat z chtíče kamení a řvát nadávky a kopat) co se dnes flákají a řvou po ulicích a neví co by dřív zničili a koho napadli... negramoti, vyhledávající konflikty. A samozřejmě zdržujících se ve skupinkách, hrdinové :) a holky je baští, jaký jsou to borci nebo jsou ony nakonec ještě horší. Zdokonalený obraz svých rodičů. nej komentáře: AngelAngie, TheRaven

Pobřežní hlídka (2017)

Nic extra, ale po shlednutí nového "TO", z kterého jsem byl znechucen jsem to s chutí zkouknul.

To (2017)

Nuda, samý zbytečný lekačky, přes hodinu jen to! Líbil se mi začátek a konec. No vlastně jsem se těšil, až to skončí. Kdyby to radši předělali do současnosti s jinýma postavama... ale tenhle nudnej paskvil, bez myšlenky, brrr. Ukaž já se ti podepíšu. :-D

Underworld: Krvavé války (2016)

Prosim vás, wetlook látkový catsuit, né latex... V tom by nevydržela natáčet ani 5 min, by se jí roztekl makeup :)

Admirál (2015)

lidi jsou hrozný

Invaze (1996)

Dokonalost, tohle líp natočit nešlo...

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Chyběla atmosféra, podivně pospojovaný děj. Škoda, protože jinak nápady dobré, jinak plynoucí čas, neustálá tma atd. Možná toho bylo až moc najednou a to škodí...