Claymore (2007) (seriál)

Prvních cirka 10 dílů mělo nájezd na plný počet. Atmosféra svět ve kterém se vše odehrává a temná aura všude kolem. Bohužel je posledních cca 6 dílu trochu vata s over the top souboji a tak trochu otevřený konec ve kterém je spousta věcí nedořečená a nevysvětlena. Ale jinak za první polovinu si seriál ty 4* zaslouží 80%. Uvítal bych 3 dílný after end. Mimochodem nejzajímavější část seriálu je úvodní flashback s Teresou. Tak jsem nakonec přečetl celou mangu a musím říct že manga je skutečně o třídu lepší a to včetně konce. No snad to někdy celé dokončí.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Je to v podstatě jako všechny letošní komiksové filmy. Prázdný mišmaš všeho. Zajímavá scéna s quicksilverem ? Ano, ale není v nic nového. Finální souboj s barevnýma prskavkama ok, ale je to už nuda. Navíc má film 2,5 hodiny a v podstatě se v něm nic nestane. Víte že nakonec zlikvidují hlavního záporáka a nikdo neumře a trvá to 2 hodiny než zlikvidujou hlavního záporáka a nikomu se nic nestane :-D A co s Magnetem ? Co mu dát novou rodinu a tu zabít aby byl důvod k tomu, aby byl zase zlý. A on zase na konci prohlédne. Vývoj postav nula. Akční scény nuda. Záporák tradičně nezajímavý. A dialogy vatové. A opět cameo s Rosomákem bez důvodu. 40%

Želvy Ninja 2 (2016)

Lepši než první díl. A to je tak vše co se dá o tomhle říct. Zbytek je nezajímavá blbost která není tak agresivně blbá jako díl předchozí.

Texhnolyze (2003) (seriál)

Nebudu hodnotit jelikož jsem byl schopen "vydržet" jen první díl. Artově nesnesitelný způsob vyprávění tak nějak nedokážu překousnout. Ostatně v první díle se totiž nedozvíte naprosto nic o ničem.

Naše malá sestra (2015)

Dívat se dvě hodiny na film, ve kterém se nic neděje a nenudit se. Jak se to stalo nevím, ale stalo se. A to film obsahuje spoustu scén kde se ji nebo nakupuje. 80%

Warcraft: První střet (2016)

Další CGI brajgl bez ladu a skladu.Navíc bohužel i hodně nezajímavý brajgl. S velkou hromadou naprosto nezajímavých postav a celkem né moc vizuálně nápaditých bitev. Dá se to shrnout jednoduše, Je to prostě cinematic k průměrné hře natažený na 2 hodiny.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) odpad!

Viděl jsem už hodně komiksových filmů, ale tenhle byl jeden z těch nejhorších. Především je to hrozný kýbl nudy bez ladu a skladu kde se polovinu času nic neděje. Všichni se neustále tváří hrozně vážně a při tom vypouštějí z huby samé nesmyslné keci zneužívání moci a bla bla bla. Tohle celé se strašlivě vleče první 2 hodiny a do toho jsou pak vložené sem tam nějaké snové sekvence. Celé to naprosto nedává smysl a shoda jmen, která vyřeší všechny problémy je jen třešničkou na dortu. Poslední třetina už je jen over the top akce která nemá jediný zajímavý nápad. To je také hlavní problém celého filmu. Není na něm totiž vůbec nic zajímavého. Ale to tak, že vůbec nic. A to to režíroval stejný člověk jako Watchmeny. Předchozí superman měl alespoň nápaditý Krypton v první asi pětině. Tohle nemá naprosto nic.DC mě začíná pomalu štvát tím svým rádoby vážným přístupem. Prostě to nefunguje a je to více než cokoliv jiného směšné, když po sobě dva blbečkové v pláštěnkách řvou a má to budit dojem dramatičnosti. Tentokrát budu nespravedlivý ale je mi to fuk. Odpad ! Vlastně se na to nedá koukat víc než jednou a to ani na vybrané scény.

Star Trek: Nová generace - Všechno dobré... (1994) (epizoda)

Tady je vidět že do toho Patrick Stewart a John de Lancie dali vše. Jen v málokterém Sci-fi uvidíte lepší dialogy než v tomhle dvojdíle mezi těmahle dvěma.

Bohové Egypta (2016)

Je to strašná konina s debilními triky a mizerným obsazením. A uvnitř téhle slátaniny výborná scéna Re vs Apophis, která je úžasná ze všech úhlů pohledu. 40%