Nejasná zpráva o konci světa (1997)

Divnej film o zbytečných lidech. No, možná až na tři výjimky. Few notes and spoilers: 1) Útok vlků, ač naprostá fantasy, byl sick! 2) Úplně jsem se ztratil, kdo je kdo, po time skipu. 3) Goran vyrostl v pořádného štramáka, co vypadá, jako nabuchanější Dan Bárta. 4) Takže Verča slíbila svoji dceru 10-ti letému frackovi, který přiběhl a ukázal na vlky, kterých si s amantem měli do píče sami všimnout!!!!! 5) Jaké překvapení jsem cítil, když jsem si uvědomil, že se film odehrává v současnosti. Who knew?! 6) Příchod cirkusáku byl zajímavý. Doufal jsem, že se jedná o partů vlkodlaků, nebo něčeho takého nadpřirozeného. How cool would that be?! 7) Joachim Kemmer je démon a MVP celého filmu. 8) Okej, tohle to nebylo fajn. Ani trošku. Principál prohrál svoje mařky v kartách, a tak je znásilnili. Jinak se to nazvat nedá. Vše to je přitom podáno ve velice hravém tónu. Zamyslete se nad prosím nad tou scénou, jestli tohle někdo někdy bude číst. Tohle by (doufejme) v dnešní době neprošlo. I když je to starý prase, co to točilo, z nějakého důvodu "úznávaným" režisérem. 9) Může mi někdo vysvětlit, proč tam museli zůstat, když jim odpochodovali s kasou? To neměli nic jinýho, jakože vůbec? Jakože, nemohli se prostě přesunout někam do civilizace, udělat pár vystoupení a cajk? 10) Takže všechny znásilněné zůstaly s těmi, co je znásilnili. Přesně tak to funguje pane Jakubisko, ááááááno. 11) Ježiš, proč tu debílní svatbu neodvolali? Jako sorry, ale to si fakt mysleli, že Issová bude s Bártou šťastná? 12) Who the fuck is Matyáš? 13) Oni se potom živili prodáváním brka a heráku :D 14) S těma cikánama to měli vystřihnout. Jako asi 50% filmu. V seriálu by to asi mělo víc smyslu. 15) Femko, Semko, Demko, nebo jak se jmenovala postava Javorského je jedna z výjimek zmíněné výše. 16) Z Krytináře a "obryně" mi bylo na blití. Jako WTF?! 17) Postava Landovského, z počátku velmi důležitá, se neobjevila na obrazovce asi hodinu. 18) Jediné zajímavé postavy jsou zabity nebo odejdou v polovině filmu. 19) Švandová měla dělat porno. 20) Proč Švandová nedělala porno?!?!?!?!? :D 21) Někdo neví, jak funguje heroin. 22) Issová je těhotná asi tři roky. Aspoň mi to tak přišlo. 23) Celý ten "zásah" policie byl totálně k smíchu. 24) Film mě začal opravdu zajímat, až vyšla najevo love story mezi Goranem a Veronou. Bylo to sice totálně z čista jasna, ale po té hodině a půl jsem jim fakt začal fandit. 25) Ty zemětřesení bylo jako co? 26) ŠVANDOVÁ. MĚLA. DĚLAT. PORNO!!!!!!!!!! 26) Jak příště uvidím Krytináře, tak se pobleju. 27) Nechápu proč Goran zavřel ten svůj statek a vyhodil Józka. Proč ho tam nenechal bydlet, když tam stejně nebyl. Bylo to proto, že si to žádal příběh. Yep. 28) Lynčování je špatné, áááno. 29) Fajn, že se vrátil Javorský, ale tu opici se opravdu měli odpustit. 30) Tolik bodů jsem ještě nikdy neudělal. 31) Nostradamus rules. 32) Chápu tu celou alegorii na konec světa, že se sami nacházejí na konci světa atd. Nicméně, sám znám celou řádku vesnic a vesničanů, ale chtěl bych vidět takovou, která byla zobrazena tady. Celá vesnička se živí pašováním drog, je tam asi 50 obyvatel a nemají kontakt s nikým, než komu je prodávají a možná někdy s chlupatýma a náhodnými cestujicími. Jakože o Slovensku nemám kdovíjak vysoké mínění (bydlel jsem s pár Slovákama, takže vím o čem mluvím), ale džízis, opravdu jako ve středověku. 33) Vybombardovat je měli hned a všechny. 34) Oni je vybombardovali, jaká normální a humánní praktika. Co, že klidně mohli zabít děti atd. 35) Konec? Slzy. Nebo teda skoro, kdyby tragická love story dostala více času a zbyteční lidé se tvářili, jako strašné oběti. Však dobře jim tak. Ortel: ŠVANDOVÁ MĚLA DĚLAT PORNO!!!

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Myštanec, myškavěci atd. Need I say more?

Loganovi parťáci (2017)

Filmy, které své nejlepší momenty vyplýtvají v traileru, jsou dycky obřím zklamáním.

The Orville - Krill (2017) (epizoda)

"We were on our way to get our chin horns waxed."

Hon na pačlověky (2016)

Totally majestical! We didn't chose the skux life. The skux life chose US!!!!! Viděl jsem zatím jenom pár novozéland filmů, tenhle byl určitě nejlepší. Few notes: 1) Soundtrack byl nejkouzelnější. 2) Prvních pár kapitol bylo nejroztomilejších. 3) Formát kapitol zase nejzbytečnější. 4) Bela byla mothalickin' badass! 5) I když nesnáším montáže, kterými se tady nešetří, tyhle ty byly majestical. 6) Slovo majestical je moje nové nejoblíbenější fake slovo. 7) Pár scén bylo sice dost zbytečných a trochu zpomalily děj, ale to jsem odpustil hned při "I'm a menace to society!". 8) Zag umřel a ani se nedočkal svého Ziga :( 9) Rhys Darby je bůh. Říkejte si co chcete, hejtři. 10) Ta terminátorská ženská byla odporná píča. 11) Look at the balls on Andy. 12) Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. (tohle to jsem celé napsal, nekopíroval, asi proto, že se mi nechce psát bakalářku) Ortel: Trees. Birds. Rivers. Sky. Running with my uncle Hec. Living forever........... Míň než tři. (if you get it, good for you)

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Communism is bad, yes. Bára Hrzánová is god, hell yes.

Lucifer (2016) (seriál)

Komixem sem nepolíben, ale tohle bylo fakt moc velké zklamání. Sorry, Tome, ty jsi boží (nebo raději ďábelský což), ale asi to už nedokoukám.

Hledání východu (2015)

"Pánovi" Peytlovi přeji pěkné studium vysoké školy života a krásné prožití mateřské dovolené ale určitě ne dovolené.

Predestination (2014)

Jakože nenudil sem se, ale, čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi do příde, jako strášná kravina. Let me eleborate. Few notes and spoilers: 1) Hned na začátku filmu bije do očí (respektive uší) vykradený Zimmer. 2) Zakryté tváře mi tak trochu prozradily konec. 3) Sarah Snook (nádherná, nádherná, NÁDHERNÁ) a maskéři se sice snažili, jak mohli, ale Johny stejně vypadá spíš, jako hodně butch lesba, než chlap. 4) Režie a narace Johnova vyprávění jsou boží, to nežene. 5) Takže fake NASA potřebovala někoho, kdo atronautům roztáhne nohy a přitom vypočítá hmotnost nějaké hvězdy? WTF?!? 6) Jasně dospělé ženské, závistivé, jako v našem světě, si svoje problémy vyřizují fight clubem a ne pomlouváním a psychickou šikanou, jako v našem světě. 7) Takže, řekněme, že v tomhle podivném, podivném, PODIVNÉM světě neexistuje něco jako pohlavní identita a lidé z toho nepáchají sebevraždy, jako u nás. Sexuální orientace je taky tak trochu ve větru. Ale ty pičo, dybyste byli bi, pedofil, nekrofil nebo nějaký jiný -fil a viděli byste třeba svoji fotku z minulosti, řekli byste si: "Kua tak toho bych vomrdal."??!?!?!?! Sarah je sice nádherná, nádherná, NÁDHERNÁ, ale OMFG! 8) Johny má asi setsakramentsky špatnou paměť, když si nepamatuje, kde přesně a za jakých okolností proběhla událost, co mu tak trošku změnila život. Johny vol.2 si to už zapamatoval. 9) Celý ten mindfuck není mindfuck. 10) Na konci sem čekal, že Big Johny bude aji Robertson, všichni chirurgové a doktoři, další agenti, všechny děti v sirotčinci, svůj dědeček, babička pra pra pra i ne pra pra, týpek který ji málem přejel jako dítě, všichni hosté v baru, recepční ve fake NASA, astronauti, další kurvy/uchazečky, auta, psi, kočky, everything, everything, EVERYTHING in the discovered and undiscovered dimensions. Ortel: http://goo.gl/P5Zrk8

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

American Horror Story for five year olds, mentally retarded a někoho, kdo před tím neviděl žádný horror (nebo vlastně cokoli, co má hlavu a patu). Few notes and spoilers: 1) Normálně mě vystraší všechno, ale jinak chválených prvních pár "horrorových" minut je pěkně solidní fail. 2) Ale nééééé!!! Tate je duch?!?! 3) Ale nééééé!!! Tate je tyn týpek v latexu?!?! no blik pičo.... 4) Může mi někdo prosíííím vysvětlit, proč ženské atd viděly Moiru, jako Frances Conroy a nadržení týpci, jako lahodnou Alexandru Breckenridge? Všichni ostatní duchové vypadali přesně, tak, jak zemřeli, tak WTF?! 5) Zachary je naprosto neodolatelná buznička :D 6) Takže, duch emaře omrdá už těhotnou milfku a splodí(!!!) antichrista. Think about it... 6) A může mi taky někdo vysvětlit, proč je většina ostatních duchů lehce vypatlané, nestabilní stvoření a jen hlavní duchové (následně hlavní hrdinové, překvapivě) v podstatě stejní a normální??? 7) Koncept flashbacků na počátku každého dílu, které představili nového zdechlého, aby se pak mohl náhodně a z ničeho nic ukázat v současnosti, byl zasraně stupidní. 8) Ono vlastně většina flashbacků byla zbytečných a zasraně stupidních. 9) Nedostalo se nám absolutně žádných odpovědí. Ortel: It must be hard being so fucking stupid (and actualy like this shit).