Strom života (2011)

Mallick vždy dokázal ve svých filmech poutavě rozjímat nad čýmkoliv. Tady se ve své přemýšlivosti nenávratně ztratil. Celý film je de facto trailer natáhnutý na 2 hodiny. Jenom náznak nějakého příběhu a s pointou, která mě už po dinosaurech přestala zajímat. A o jeho přesvědčení, že úchvatné záběry se šeptanými otázkami o všemožných sračkách (if you pardon my french) diváky upoutá, nebo alespoň nebude nudit (jestli mu o to vůbec šlo), rozebírat raději nebudeme, protože to za to opravdu nestojí."And that, Charlie Brown, is what boredom is all about."

Studio 60 (2006) (seriál)

Nemá smysl psát něco víc o tomhle úplně peckovním seriálu. Jen můžu říct, že je mi hrozně líto, že se seriál nedočkal pokračování. "Čas letí jako šíp, ovoce letí jako banán."

Šiki (2010) (seriál)

Výborné upíří anime s temnou drákulovskou atmosférou a žádná akčí slátanina. Jedná se o excelentně vypointované střetnutí něčeho naprosto neznámeho a neuvěřitelného s moderní, racionální společností, která odmítá uvěřit. Až když jim nic jiného nezbývá a jsou naprosto přesvědčeni a odhodlani překazit upírům jejich plán, vznese se do vzduchu otázka: Jsme opravdu lepší než tyhle "zrůdy" a kdo má a kdo nemá právo zabíjet? Pro mně, nejlepší nové anime roku 2010.

Šňup (2002)

Film sice slušně pobavil, ale nakonec neřekl mnoho.

Šrámy (2004)

"Reszte swego życia uczyłem się słowa przepraszam." Film nabitý emocemi s tak silnými momenty, že jsem až nemohl dýchat. Prostě krása.

Telefonní budka (2002)

Úžasně napínavá jednohubka. Těším se, jak si to pustím někdy znovu. Jenom na tom konci se mi něco nelíbilo (nebo zklamalo?). Jak přídu na to co, tak to tu možná napíšu. Dejme tomu, že tak 4,25 :)

Teletubbies (1997) (seriál)

Nikdy mě nic víc nepobavilo!!!!

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Fakt, že se film odehrává na počátku devadesátek, je zbytečný. Dost dobře by se to mohlo dít teď, jen by tam bylo víc facebooku. Nicméně, jediná věc, co mně opravdu štvala bylo, že u některých postav ta tragédnost byla hodně nucená. Každopádně, vidět to v šestnácti, tak by mi to asi změnilo život.