• Krátkometrážní

Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

V určitém bodě to šlo se Soukupem dolů, i když ono to vlastně bylo dole už předtím, každopádně pak se z toho stala opravdu nedívatelná blbost.

Volejte a pište šéfovi (2019) (pořad) odpad!

Jeden z mnoha příšerných pořadů Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem, well.

Týden s prezidentem (2017) (pořad)

No tak má Miloš svůj vlastní diskuzní pořad. Holt, kdo je prezident si to může dovolit, jak říká Horacio!

Poslední aristokratka (2019)

Není to asi nejlepší komedie, co kdy byla natočena, ale na druhou stranu si myslím, že se jedná o celkem příjemný zábavný film. Hynek Čermák mě celkem překvapil v takovém to, pro něj možná trochu nezvyklém formátu komedie.

Hastrman (2018)

Jeden z nejzajímavějších českých filmů poslední doby. Zaměřuje se spíše na lyričnost, než na děj, proto může někomu připadat, že se tam toho moc neděje. Velmi pěkné jsou záběry české přírody i ukázání lidových zvyklostí. Hlavní postava ztvárněná Karlem Dobrým je velmi autentická. Poslední záběr na krajinu, kterou chtěl obhospodařovat jako předci a kterou zničili nenasytní lidé je vskutku mrazivý.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Pokud by byl tento kulinární pořad, kterých je mimochodem u nás čím dál víc, myšlen jako tragikomedie a nikoliv vážně, dalo by se diskutovat o jeho kvalitách. Takto je to pouze velmi, ale opravdu velmi velká bída s nouzí. Vymyslet takový gastropekla jako Jirka Babica, to chce fakt hodně velkou fantazii. Edit: Až po určité době a zejména pořadu s Babicou v karanténě jsem pochopil, jaký je Jyrka mistr a že většině lidí uchází o co jde. A to zaslouží plných pět knedlyků!