• Krátkometrážní

Lakomec (2020) (divadelní záznam)

Ze začátku jsem si říkal, že se mi to asi nebude líbit víc, než verze s Kopeckým jako Harpagonem. Ale možná, že nakonec i jo, protože se to postupně rozjelo a fakt jsem se hodně bavil. Kromě samozřejmě výborného Bolka se mi moc líbil Michal Isteník, ten mě opravdu dostával.

Trojí život (2018) (TV film) odpad!

Popravdě jsem se i docela bavil. Problémem je, že jinak je to totální kravina. Frajer, co si hraje jakej profík v balení holek a to že má dvě naráz a neví o sobě a pak dělá takový triviální chyby? Nejsympatičtější je rozhodně Veronika Kubařová, ale ani ta to bohužel asi úplně nezachrání. A ten konec? To jako bude žít se dvěma ženskejma a dvěma dětma? Wtf?

Tajemství velké noci (2002) (pořad)

I když v dnešní době Tomáše Halíka vůbec nemusím, tak tohle povídání je velmi pěkné a zajímavé. Dnešní pohled na Velikonoce z pohledu věřícího, ne jenom někoho kdo se těší na koledu.

Případy 1. oddělení - Klubové barvy (2014) (epizoda)

Víťa byl dobrej! A to že nakonec Korejs neudělal všem radost a neodešel, tak to mě tedy taky nepotěšil. Jinak musím ocenit sice malou, ale přesto podle mě výborně podanou roli Martina Hofmanna.

Slečna zamilovaná (2009)

Já jsem pořád čekal, kde bude ten vrchol zápletky, nebo kdy se stane něco co změní vývoj děje. Ale pak přišel konec a nic takového vlastně nepřišlo. Ani ten Steve, co ho pořád uháněla si s ní nezačal, což teda na jednu stranu chápu. Ale jinak to není úplně špatný film a celkem pobavil. Jen to tornádo a provalenej důl mi asi přišly až moc velký psycho na komedii, ale budiž.

Atlantida: Důkaz (2011) (TV film)

Tak že by to byl nějaký skutečně hodně důvěryhodný důkaz o tom, že to s Atlantidou bylo zrovna takhle, to bych asi neřekl. Je to asi jedna z možných variant. A je to prostě dokument o zániku Théry. Nicméně i tak poměrně zajímavé.

Teroristka (2019)

Jestli je na tomto filmu naprosto perfektní, tak je to hudba! Ta dělá celkový dojem asi o 100 % lepší. Jinak je to celkem fajn film, kde teda hlavně hodně žeru Hofmanna jako hlavního padoucha. Super je taky konec s těmi cyklisty.