Caddyshack (1980)

Trošku ztřeštěná komedie, na které je bohužel už cítit zub času. Golfové prostředí mě ale k filmu přivedlo i udrželo. Nejvíce se mi líbila postava výstředního milionáře.

Vlkochodci (2020)

Neokoukaná animace a jedno oko nezůstalo suché.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Film který zejména v první polovině cílí na puberťáky se díky vykrádání starých Spiderman filmů stává poměrně zábavnou jednohubkou. Kdyby měl film o půl hodiny patosu méně, rozuměl bych zdejšímu hodnocení téměř 90 %, takto je to za 70. Viděno v IMAXu, jinak by to bylo možná jen za 60, ale vypadá to na velkém plátně hezky.

Nula od nuly pojde (2006)

Poměrně depresivní film, znovu bych se na něj nepodíval. Herecké výkony, zápletka i průběh jsou za mě na 80 %

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

V hodnocení jsem zohlednil, že se film opravdu snaží pomáhat a to si zaslouží ocenit, stejně jako obsazení zvířecích neherců. Z lidských herců jsou skvělí Polívka a Holubová. Film je také plný krásných záběrů přírody.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2021) (seriál)

Tak tohle můžu. Super vizualy, hudba, chybí tomu jen více dílů a více chytání padouchů. 90 %

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nejtemnější, nejdospělejší a nejsmutnější díl celé hvězdné ságy. Za mě i nejlepší.

Mortal Kombat (2021)

Je to tak za 70 % jako akční film, ale za celkem realistické gore prvky dávám 4 hvězdičky.

Divorce Club (2020)

Výborná komedie plná zvratů