BANGER. (2022)

Příběh o neúspěchu a touze po slávě, kde cesta ke slávě vede skrze drogy a rap a neúspěch je vše, co hlavní postava dělá. Velice vtipná vedlejší postava dýdžeje. Film vás nepustí až do konce, za mě z českých filmů poslední doby tento zapůsobil nejvíce.

3 Idiots (2009)

Film z diváka ždímá emoce, ale i přes velmi dlouhou stopáž a poměrně předvídatelný děj udrží divákovu pozornost. Rozhodně nejlepší indický film, co jsem doposud viděl.

Hnutí odporu (2020)

Silný příběh. Skutečné drama, které napsal sám život. A natočili a zahráli talentovaní lidé.

Černý telefon (2021)

Film mě zcela vtáhnul do děje a byla to opravdu nepříjemná podívaná. Film se příliš nezaobírá dějem a představováním postav. Místo toho zde vidíme násilí a snahu hlavní postavy přežít. Herecké výkony a to včetně těch vedlejších jsou tu opravdu na vysoké úrovni. Prvky hororu tu za mě však byly navíc. Ocenil bych realističtější příběh a tento do toho neměl až tak daleko.

Uncharted (2022)

Příjemný dobrodružný film s akčními prvky i několika komediálními. Těším se na pokračování, je to takový moderní Indiana Jones.

Podvodník z Tinderu (2022)

Dokument to byl opravdu zajímavý, 3 hvězdičky jsou kvůli zpracování a ne kvůli tématu.

K zemi hleď! (2021)

Bohužel až mrazivě realistický film který ukazuje, jaká by byla vláda ženy v čele USA.

Guru lásky (2008)

Skvěle jsem se bavil, opravdu super komedie.

Dredd (2012)

Akční jednohubka z "budoucnosti" 70 %.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Z dnešního pohledu je film příliš nerealistický a vše je závislé na štěstí hlavního hrdiny. Vlastně zdejší vysoké hodnocení moc nechápu, možná nostalgie?